Connect with us

Madencilik Sanayii, Taş Ocakları ve Agregalar

Yarım asırlık Dişsan tecrübesiyle ağır sanayiyi hafifleten çözümler

Yayın Tarihi:

-

Çeşitli sektörlerdeki 50 yılı aşan tecrübesi ve mühendislik birikimiyle birçok sektöre eksiksiz çözümler sunan Dişsan Redüktör, zorlu sektörlerin aranan markası konumunda. Ağır sanayiyi hafifleten çözümler geliştiren Dişsan, ürünleriyle; madencilik, çimento, beton tesisleri ve vinç sistemleri gibi zorlu ortamlara birçok avantajı bir arada sunuyor.

1970 yılında kurulan ve 50 yılı aşan tecrübesiyle redüktör ve kaplin üretiminde Türkiye’nin öncü firmalarından biri olan Dişsan Redüktör’ün geniş ürün yelpazesinde; helisel dişli, helisel konik dişli ve planet sistemli standart tip redüktörlerin yanında uygulamaya özel redüktörler de yer alıyor. Ürünleriyle inşaat, madencilik, enerji, demir-çelik, çimento ve beton sektörü, ilaç ve kimya endüstrisi, plastik sektörü, su arıtma ve soğutma kulesi sektörleri başta olmak üzere diğer ağır sanayi sektörleri için de eksiksiz çözümler sunan Dişsan, yurt dışında da tanınan ve güvenilen bir marka olarak İngiltere’den Güney Afrika’ya, Rusya’dan Amerika’ya kadar birçok ülkeye ihracat yapıyor.

Türkiye’nin yerli üretim gücü olarak uluslararası standartlarda kalitesini kanıtlayan firma, ağır sanayide derinleşen tecrübesiyle; yüksek güvenilirlik, yüksek verimlilik, uzun ömür, düşük bakım maliyeti, esneklik ve daha birçok avantajı bir arada sunuyor.

Madencilik

Ağır sanayi sektörlerindeki derin tecrübesiyle madencilik sektörüne özel redüktör ve kaplin çözümleri sunan Dişsan, zorlu ve tozlu ortam şartlarına dayanıklı, verimliliği yüksek ürünlerle sektörün kendisine özel ihtiyaçları karşılıyor. Dişsan redüktörler maden ve taş ocaklarının kırma-eleme, öğütme, yıkama, malzeme taşıma, yükleme, boşaltma gibi çeşitli uygulamalarında maksimum güvenle çalışır.

Uygulamalar: Maden ve taş kırıcılar, öğütücüler, yıkayıcılar, konveyörler, elevatörler

Çimento

Çimento fabrikaları gerektiğinde 24 saat çalışan ve kendisine özel ihtiyaçları olan tesislerdir. Dişsan, yüksek verimli, sağlam ve güvenilir redüktör ve kaplin çözümleriyle, çimento sektörünün ihtiyaçlarını karşılar. Dişsan redüktörler çimento tesislerinde konveyör, elevatör, kurutucu, değirmen, mikser gibi çeşitli uygulamalarda maksimum güvenle çalışır.

Uygulamalar: Konveyörler, elevatörler, kurutucular, mikserler

Advertisement

Beton tesisleri

Dişsan, beton tesislerinin ihtiyaçlarını yüksek verimli, sağlam ve güvenilir redüktör ve kaplin çözümleriyle karşılar. Dişsan redüktörler ve kaplinler, beton tesislerinde mikser, konveyör, helezon, elevatör gibi çeşitli uygulamalarda maksimum güvenle çalışır.

Uygulamalar: Konveyörler, helezonlar, elevatörler, beton mikserleri, beton geri kazanım üniteleri

Vinç sistemleri

Dişsan’ın ürün yelpazesi vinçlerde kaldırma ve yürütme sistemleri için optimum çözümler sunar. Kaldırma sistemleri için Paralel Milli DA Serisi Redüktörler, yürütme sistemleri için DGM veya DZGNM Serisi Motorlu Redüktörler tercih edilir.

Dişsan redüktörlerinin avantajları

  • Sağlam gövde yapısı ve yüksek kaliteli malzeme kullanımı,
  • Yüksek güvenilirlik ve uzun ömür,
  • Yüksek verimlilik,
  • Düşük bakım maliyeti,
  • Dişlilerin ve gövdelerin hassas işlenmesi neticesinde düşük ses ve titreşim seviyesi,
  • Zorlu şartlara özel keçe ve boya uygulamaları,
  • Esnek opsiyonel özellikler: Yardımcı tahrik, özel çıkış mili, geri dönüş önleme kilidi, yağlama ve soğutma sistemleri vs.
  • Motor, hidrolik kaplin, eldro fren, redüktör, elastik kaplin takım olarak komple çözümler.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com