Connect with us

Kasnaklar

Yerli ve milli konik burç üreticisi Lavsan Döküm

Yayın Tarihi:

-

Temelleri 1977 yılında atılmış olan Lavsan Döküm Sanayii, faaliyetlerini Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’ndeki, 3.500 metrekaresi kapalı alan olmak üzere, 5.500 metrekarelik üretim tesislerinde sürdürmektedir.

2018 yılında yaptığı yatırımlarla faaliyet alanını genişleten Lavsan Döküm, lamel grafitli dökme demir (pik), küresel grafitli dökme demir (sfero) ve düşük – orta – yüksek alaşımlı çelik döküm üretimi yapmaktadır.

Lavsan Döküm’ün hizmet verdiği sektörler şunlardır:

  • Otomotiv
  • Makine imalatı
  • Tarım 
  • İnşaat

Yıllık üretim kapasitesi 3000 ton olan Lavsan Döküm Sanayii, ISO 9001 sertifikalı ürünleriyle pek çok firmanın güvenilir tedarikçisi konumundadır.

Makine imalatçıları için güvenilir kasnak çözümleri

Lavsan Döküm Sanayii, makine imalatında kullanılan kasnaklar için de özel çözümler üretmesiyle öne çıkıyor. Makinelerin performans değerleri üstünde doğrudan etkisi olan kasnaklar, bu alandaki üretimin en önemli bileşenleri arasında yer alıyor. Lavsan Döküm, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve geniş makine parkuruyla makine imalatçıları için de en doğru çözümleri üretiyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com