Connect with us

Redüktörler

1.000.000’dan fazla ürün çeşidi, Atak Redüktör’ün bölgesel uzmanlığıyla güçleniyor

Yayın Tarihi:

-

Ticari faaliyetlerine 2002 yılında redüktör ve elektrik motorları satışıyla Adana’da başlayan Atak Redüktör Pompa, sektörün yakından tanıdığı birçok markanın bayiliğini üstlenerek genişlettiği ürün gamıyla çözüm sunmaya devam ediyor. Güç aktarım sektörüne İ-MAK Redüktör ile dahil olan ve İ-MAK’ın ilk bölgesel bayisi olarak 20 yıl önce hizmet vermeye başlayan Atak Redüktör, İ-MAK’ın 1.000.000’dan fazla ürün çeşidini hızlı termin; ürün desteği ve satış öncesi/sonrası sunduğu teknik hizmetlerle güçlendiriyor.

Başta İ-MAK olmak üzere birçok güçlü markanın iş ortaklığını üstlenen Atak Redüktör Pompa’nın Genel Müdürü Atilla Yağmur, firmanın faaliyetlerini Güç Aktarım’la paylaşıyor. 

Atak Redüktör’ü tanıtarak, ürün yelpazeniz ve endüstriye sunduğunuz hizmetlerden söz edebilir misiniz?

2002 yılında Adana’nın Seyhan ilçesinde redüktör ve elektrik motorları satışı ile ticari faaliyetlerine başlayan Atak Redüktör Pompa San. Tic. Ltd. Şti. firmamız, zaman içerisinde güç aktarım ürünlerinin yanında vibrasyon motorları ve viskoz ürünler için transfer pompaları konusunda da ürün gamını genişletmiştir. Kuruluşumuzdan bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve profesyonel bakış açımız ile bölgemizde güç aktarma sistemleri ve viskoz pompa konusunda önemli tedarikçilerinden biri olmayı başarmış durumdayız. 

Atak Redüktör olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar ürün kalitesi, satış öncesi ve sonrası teknik desteği en üst düzeyde tutarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinerek, müşterilerimizin yatırım projeleri esnasında ürün seçimleri konusunda teknik ekibimizle destek vermekteyiz. Firmamızın üstlenmiş olduğu bayilikler arasında; İ-Mak Redüktör, AEMOT, Kem-p Vibrasyon Motorları, Yıldız Dişli Pompa, Deko Monopomp Pompa, POMVAK Vakum Pompa, Pomkar Diyafram Pompa ve TMM Blower yer alıyor.

 

Atak Redüktör Pompa Genel Müdürü
Atilla Yağmur

Önemli markalarla çözüm ortaklığınız bulunuyor, bunlardan biri de küresel ölçekte büyümeye devam eden yerli üretici İ-Mak Redüktör. İ-Mak’la olan partnerliğiniz hakkında bilgi verebilir misiniz? 

2002 yılı itibarıyla İ-Mak Redüktör’ün ilk resmi bölgesel bayisi olarak dahil olduğumuz güç aktarım sektöründe, 20 yıldır birlikte hizmet veriyoruz. İ-Mak Redüktör ile 20 yıllık geçmişimize baktığımızda, kalitenin yanı sıra o günlerden bu zamana kadar ürün yelpazesinde gerçek anlamda sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yaptığı Ar-Ge çalışmaları ve rekabetçi yapısı dikkat çekiyor.   

Atak Redüktör olarak, İ-Mak Redüktör ile birlikte 2002 yılından bu yana İç Anadolu Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi’nde aktif pazarlama, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri veriyoruz. İ-Mak Redüktör’ün sonsuz dişli redüktörlerinden helisel dişli ve konik dişli redüktörlerine kadar 1.000.000’dan fazla ürün çeşidini, bölgemizin ihtiyacı doğrultusunda maksimum seviyede güçlü stok ve hızlı termin süreleri ile sunuyoruz.

İ-Mak Redüktör markası sahada hangi özellikleriyle ön plana çıkıyor? Satışlarınızın içerisinde İ-Mak’ın payı nedir?

Advertisement

İ-Mak markasının güçlü yapısında; satış, Ar-Ge ve üretim planlamaya kadar olan kalite odaklı ekip çalışması ve müşteri odaklı üretim, önemli bir yer tutuyor. Atak Redüktör olarak, İ-Mak Redüktör’le birlikte sektörlere özel çözümler ve ürünler sunmaktayız. Atak Redüktör’ün 20 yıllık tecrübesi ve İ-Mak Redüktör’ün geniş ürün yelpazesi, müşteri memnuniyetinde önemli bir rol oynuyor.

Atak Redüktör olarak, mühendislerden oluşan teknik satış ekibimiz ve servisimiz ile birlikte, redüktör konusunda bölgemizin lideri konumundayız. Atak Redüktör olarak faaliyetlerimiz içerisinde İ-Mak Redüktör’ün pazar payı %60. Bunda en büyük etken; iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda ve ürünlerimizin müsaade ettiği ölçülerde Ar-Ge çalışmaları ile uyarlama yapabilmemizdir. Bu da markamız açısında ciddi bir tercih oluşturmaktadır.

Firma olarak 2021 yılını nasıl geçirdiğinizi aktarır mısınız? Satış, satış sonrası hizmet ve diğer çözümlerinizde rakamlar ne gösteriyor? Bu yıl için hedef ve beklentileriniz neler?

Atak Redüktör olarak, 2021 yılında global piyasalardaki malum dalgalanmalar ve ürün tedarikindeki daralmalardan kaynaklı ciddi anlamda sıkıntılar yaşadık; ancak bu sıkıntıları tecrübelerimizle aştık. İş ortaklarımız tarafından oluşabilecek taleplerin stok hazırlığını önceden yaparak ve bunu maksimum seviyede tutarak, hedeflerimize ulaşmış durumdayız. 2022 yılında odaklandığımız kaliteli hizmet odaklı çalışma prensibi ile de daha iyi noktalara gelmeyi hedefliyoruz.

Eklemek istedikleriniz…

Prensip olarak; daha güzel ortamların, birlikten olabileceği düşüncesi ile her anımızda pozitif olalım…

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com