Connect with us

Motorlar

2021’de 1 milyar Euro satışa ulaşan Bonfiglioli, dünyaya hareket katıyor

Yayın Tarihi:

-

Küresel çapta 15 üretim tesisi, 22 şube ve 550’den fazla distribütör ağıyla 80 ülkede varlığını sürdüren Bonfiglioli, geniş ürün yelpazesiyle birçok sektöre birinci sınıf güç aktarımı ve tahrik çözümleri sunuyor. Her yıl artan satış rakamlarını 2021 yılında 1 milyar Euro’ya ulaştıran Bonfiglioli, mükemmellik, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik mottosuyla dünyaya hareket katıyor.

1956 yılında Bologna’da üretime başlayan İtalyan merkezli Bonfiglioli, dünya çapında 22 satış şubesi, 15 üretim tesisi ve 550’den fazla distribütör ağı ile küresel ölçekte güç aktarımı ve tahrik çözümleri sunuyor. Güç aktarım sektörüne redüktörler, motorlar ve invertörler olarak 3 ana ürün yelpazesinde üretim yapan Bonfiglioli, bu ürün gruplarıyla; tarım ve ormancılık, inşaat, gıda ve içecek, e-mobilite, lojistik, denizcilik, madencilik, demir-çelik, ambalaj, rüzgar türbinleri ve geri dönüşüm gibi farklı alanlardaki birçok sektöre eksiksiz çözümler sunuyor.

Yenilikçi, dinamik ve çözüm odaklı bir şirket olarak, global çapta birçok ülkede konuşlanan üretim, montaj ve şube ağı ile dünyanın her yerine hizmet veren firma, her yıl düzenli olarak artırdığı satış rakamlarını 2021 yılında 1 milyar Euro’ya ulaştırdı. Finansal gücünü, sunduğu ürün çeşitliliği ve hizmet verdiği geniş pazar yelpazesinden alan Bonfiglioli, pandeminin ekonomik anlamda damgasını vurduğu bu dönemde elde edilen kurumsal başarıyı kutlamak için projelerine ve kararlarına rehberlik yapan kişileri; dayanışmaya ve sürdürülebilirliğe odaklanan etkinlikleri desteklemek için 2 milyon Euro bağış yapma kararı aldı. Ayrıca

kamagra oral jelly usa

, tüm grup çalışanları ocak ayında özel bir ödül aldı.

Bonfiglioli ormanı doğuyor

Bonfiglioli başarısını kutlamak için gezegene oksijen sağlayacak 4 bin 500 ağaç dağıttı. Her şubeye türü, konumu ve büyümesi, çevreyi ve ekosistemini korumaya kararlı bir platform olan Treedom aracılığıyla çevrim içi olarak takip edilebilen belirli sayıda ağaç dağıtıldı.

“Save the Children” kampanyası

Geleceği temsil ettikleri için her zaman Bonfiglioli Grubu’nun odak noktası olan çocuklar ve gençler için de yardım yapıldı. Grup, aynı ruhla dünyanın dört bir yanında zor durumdaki çocuklara yardım etmek için yıllardır çalışan sivil toplum kuruluşuna da bağış yaptı.

Advertisement

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com