Connect with us

Lineer Hareket Araçları

4 yollu eşit yük masuralı Tip LM Kızak HRX

Yayın Tarihi:

-

Ultra yüksek sertlik ve ultra ağır yükler için uygun LM Kızak.

Özellik 1: Ultra yüksek sertlik ve ultra ağır yükler

HRX yüksek rijitlik için yuvarlanma elemanı olarak masuraları kullanan bir LM Kızaktır. Ayrıca, mevcut masuralı ürünlerimizle karşılaştırıldığında, LM arabasının toplam uzunluğunu arttırdık ve gelişmiş statik yük katsayısı elde etmek için yük taşıyan masura sayısını çoğalttık.

Özellik 2: 4 yollu eşit yük

HRX üzerinde, her bir masura sırası 45 derecelik bir temas açısıyla tasarlandı, böylece LM bloğu tüm yönlerde (radyal, ters radyal ve yatay yönler) eşit yük katsayısı alır ve tüm yönlerde yüksek sağlamlık sağlar.

Bu model, yatay yönde ve diğer herhangi bir yönde kullanım için aynı derecede uygundur.

Özellik 3: Mevcut LM arabaları ve LM rayları tekil satış için uygundur

HRX serisinin değiştirilebilir tasarımı sayesinde, aynı model numarasına sahip LM arabaları ve LM raylarını serbestçe birleştirerek değişik kombinasyonlarda kullanılabilirsiniz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com