Connect with us

Konveyör Bileşenleri

Ağır yük konveyör uygulamaları için Bonfiglioli çözümleri

Yayın Tarihi:

-

Sektörün en çok çeşide sahip üreticisi olarak Bonfiglioli, ağır yüklerin taşındığı konveyör sistemlerinde de müşterilerine en verimli ve ihtiyaca yönelik çözümler ile en iyi ürün ve hizmet desteğini sağlamaktadır.

Ağır yükler için tasarlanan özel çözüm sistemlerimiz sayesinde;

 • 210000 Nm’ye kadar çıkış torku,
 • 5,6’dan 500’e kadar tahvil oranı ile,
 • 1300 kW güce kadar aktarım

sağlanabilmektedir.

Redüktör girişinde elastik kaplin ve hidrolik kaplin seçenekleri ve konveyör tambur kısmında ise dişli kaplin ve elastik kaplin seçenekleri ile her uygulamanın gereksinimleri karşılanmaktadır.

Pek çok uygulama ve alanda hizalama, devreye alma ve bakım için geniş alanlar bulunmamaktadır.

Bu tip uygulamalar için dizayn edilmiş konveyör sistemleri sayesinde, daha düşük alan gereksinimi ile daha fazla verimlilik ve esneklik sağlanabilmektedir.

 • Bonfiglioli HDO serisi ayna mahruti sessiz ve verimli redüktörler
 • Zorlanmalara ve sarsıntılara dayanıklı şase tasarımı. Uzun yıllar kullanıma uygun boya koruması ve hassas
  hizalamayı gerektirmeyen titreşim takozu.
 • Redüktör ve motor şase üzerine montaj esnasında hassas lazer ölçüm cihazları ile hizalanmakta ve gerekli ise şimleme yapılmaktadır. Bu sayede sahada hizalama ve devreye alma sırasında beklenmeyen sarsıntıların önüne geçilmiş olunmaktadır.
 • 230 volttan 6600 volta ve ihtiyaç halinde yüksek voltajlı motorlarla kullanıma uygundur.
 • Hidrolik kaplin ile ilk kalkışta vuruntu engellenir ve yumuşak kalkış sağlanır. Bu sayede sürücü kullanılmasına gerek olmadan şebekeden direk beslenebilir.
 • Her projeye özel tüm dökümantasyon (Detaylı teknik çizim, test raporları ve sertifikalar, devreye alım ve kullanma talimatları), detaylı olarak gerçekleştirilir ve müşteriye raporlanır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com