Connect with us

Redüktörler

Neugart’tan konik redüktör WPLPE ile maksimum esneklik

Yayın Tarihi:

-

Neugart ekonomi serisinin akıllı konik çözümü WPLPE hem az yer kaplayan hem de yüksek performans sunan bir redüktör olarak öne çıkıyor.

Neugart WPLPE, tahrik elemanlarının doğrudan çıkış miline monte edilmesine imkân tanıyan yapısıyla maksimum esneklik sunuyor. Çekici bir fiyat aralığında sunulan konik redüktör, honlanmış hassas dişli donanımı ve ekstra yağlama gerektirmeyen yapısıyla tercih sebebi oluyor.

Konik Redüktör WPLE, tıbbi teknolojiler ve ilaç sanayiinin yanı sıra zirai uygulamalarda da sıklıkla tercih ediliyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com