Connect with us

Redüktörler

Polat Group Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat’ın yeni yıl mesajı: Umut dolu bir 2021 yılı…

Yayın Tarihi:

-

Belirsizliğin şirketler ve insanlar üzerindeki etkisinin büyük olduğu ve mücadelede her türlü çabayı alkışladığımız bu günler, yakın zamanda bilimin ve insanlığın galibiyetiyle sonuçlanacak. 

2021 yılı hedeflerimiz ve umutlarımız artık çok daha anlamlı ve önemli. İyisiyle ve kötüsüyle yaşananlardan ders çıkarıp, 2021 yılı için umutlarımızı yeşertecek yeni amaçlar belirleyip, daha mutlu bir hayat kuracağımız geleceğin adımlarını atacağız.

Küresel piyasalardaki sıkıntılar ve riskler artarken diğer yandan yeni fırsatlar da oluşmaktadır. 2020 yılı, küresel şirketler için sınırlı büyümelerin gerçekleştiği bir dönem oldu. Bugün ayakta kalmayı çoğu, 2021 yılında başarmış şirketlerin bir önceki dönemin yarattığı fırsatları izleyerek güçlenmenin yollarını arayacaklar.

Biz Polat Group Holding olarak, şirketlerimizle birçok farklı alanda faaliyet gösteriyoruz. Gerçek gücümüzü aldığımız müşterilerimizin memnuniyeti temelinde üretime odaklanan, her zaman gelişime açık ve yenilikçi bir firma olduk. AR-GE çalışmalarımız ve yeni yatırımlarımızla 2021 yılında da aynı vizyonla büyüyeceğiz. 

İçinde bulunduğumuz dönem bizim gibi şirketler için fark yaratma fırsatını sağlamıştır. Bize düşen görev, işimize aynı ciddiyetle devam etmektir. Bu gibi dönemlerde amacımız kâr etmekten ziyade toplumsal fayda sağlayan amaçlar doğrultusunda hizmet etmeye devam etmektir. Bu nedenle 2021 yılı inovasyon kadar sosyal iletişimimizin de üst seviyede olacağı bir yıl olacaktır. Hayatımızda yaşadığımız zor ve belirsiz günleri aşma çabamız, kuşkusuz yenilikleri tetikleyecek ve hayata geçirmemizi sağlayacaktır. İşlerimizi güvenli ve üretken bir şekilde yapabilmemiz için çalışma koşullarımız sürekli olarak denetimli bir biçimde devam edecektir.

2021 yılında da AR-GE, Müşteri Memnuniyeti, İnovasyon ve Sürdürülebilirlik ilkelerimiz doğrultusunda, uzun vadeli ve kalıcı olmaya devam edeceğiz. Bu temele bağlı olarak,

  • Veriye ve analize dayalı büyüme planları, 
  • Fırsatları yakalayan yatırım projeleri,
  • Geniş perspektifte sektör analizleri, 
  • Polat ailesinin fertleri olan çalışanlarımızın sürekli gelişimleri

2021 yılı içinde de faaliyetlerimizde esas olacaktır.

Yeni yılın, yeni umutların filizleneceği, hayatlarımızda yeni fırsatların doğacağı bir yıl olması temennisindeyim. 

Bu vesile ile tüm çalışanlarımıza, paydaşlarımıza ve halkımıza hayırlı bir yıl diler, yurtdışında bulunan paydaşlarımızın Noel Bayramını tebrik ederim.

Saygı ve sevgilerimle…

Polat Group Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com