Connect with us

Redüktörler

Ambalaj makineleri için kusursuz Neugart redüktörleri

Published

on

Ambalajlama göründüğü kadar kolay değildir. Yalnızca tüketim malları sanayisinin sistem bileşenlerini göz önüne alındığında dahi, taleplerin ne kadar büyük farklılıklar gösterdiği görülebilir. Bu farklılığın sebeplerinden biri, tüketim mallarının sürekli yeni ambalaj formlarıyla piyasaya sürülmesidir. Firma olarak buna hazırlıklı olan Neugart, uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve bilgi birikimiyle makine imalat ve endüstriyel mühendislik şirketlerinin her zaman güvendiği bir ortak konumunda. Diğer branşların yanı sıra gıda, ilaç ve kozmetik ürünlerinin ambalajını üstlenen sektörün yüksek taleplerine cevap vermek üzere tasarlanan Neugart redüktörleri, çeşitli tedarikçilerin yükselen taleplerine esnek bileşen çözümleri geliştirerek cevap vermek söz konusu olduğunda da bu beklentileri yerine getiriyor. Ambalaj ve etiketleme sistemlerine gerek duyulan her yerde, bilgi ve ürettiği teknolojiyle üst düzey hizmet sunan firma, sektörün ihtiyaçlarını, optimize edilmiş üniteler halinde sunduğu ürün portföyü ile karşılıyor. Ambalaj sanayisine son derece dinamik ve dayanıklı redüktörler sunan Neugart, müşterilerine bu şekilde kusursuz ve sorunsuz bir üretim sunuyor. 

Neugart avantajları

Ekonomik redüktör çözümleri: Neugart’ın planet redüktörleri modüler tasarım prensibine göre çok farklı varyasyonlarda mevcuttur. Bu prensip, kaliteden ödün vermeden yatırım maliyetini ekonomik hale getirir.

Ürün seçimini kolaylaştıran akıllı yazılım: Farklı uygulamalar için doğru redüktörü seçmek göründüğü kadar kolay değildir. Uygulamaların yapıları karmaşıktır, çok farklı faktörler çok önemli roller oynayabilir. Neugart’ın kullanımı kolay akıllı yazılımı bu konuya ışık tutar.

Dinamik ve dayanıklı redüktörler: Neugart redüktörleri hem dinamik hem de uzun ömürlüdür. Müşterilerine kusursuz işleyen güvenilir teknolojiler sunan firma, akıllı tasarımlanmış planet redüktörleri ile müşterilerinin isteklerine daima cevap verir.

Tahrik konusunda tecrübeli: Uzmanlık alanı on yıllardır tahrik teknolojileri olan Neugart, planet redüktörleri ile yerine getirilmesi gereken görev ne kadar spesifik ve karmaşık olursa olsun, ne kadar çaba gerektirirse gerektirsin her zorlu işleme çözüm sunuyor.

ECONO-PAK mükemmel olarak değerlendiriyor

Derin dondurucu, dondurma ve kanatlı hayvan endüstrileri için 30 yıldır ambalaj makineleri geliştiren ve üreten ECONO-PAK, makine tesisatlarında sadece gıda mamullerinde kullanıma uygun yağlamalı bileşenler kullanır. Ambalaj makinelerinde yerine getirilmesi gereken tüm hareketler servo motor ve planet redüktörü tarafından sağlanır. Her bir ambalaj makinesinin bileşen yerleşiminin veya göstermesi istenen performansının farklı olmasından dolayı, ECONO-PAK ambalaj makinelerinin yapısı son derece esnek olmalıdır. Daha önceki tedarikçisinden bu esnekliği alamayan ECONO-PAK, ambalaj makinelerini Neugart tecrübesiyle güçlendirdi. Neugart redüktörlerini “mükemmel” olarak değerlendiren ECONO-PAK’ın deneyimli montörleri, “Neugart redüktörlerini kullanmaya başladığımızdan bu yana teslimatını yaptığımız makinelerde tek bir Neugart redüktörü dahi yenilemek zorunda kalmadık” dedi.

Konuyla ilgili konuşan ECONO-PAK Pazarlama Müdürü Markus Zerbe ise, “Makinelerimizin işletim güvenliği bizim için önemlilik sıralamasının başında yer alır. Neugart, birlikte gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde bize son derece tutarlı bir danışma paketi sundu. Yaptığımız görüşmelerde verdiği sözlerin uygulamaları gerçekleştirirken hepsini yerine getirdi. Bizim bir ortaktan beklediğimiz tam da budur” açıklamasında bulundu.

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Redüktörler

Yılların eskitemediği Dişsan kalitesiyle 30 yıldır durmayan redüktör!

Published

on

By

Redüktör ve kaplin üretimindeki kalitesiyle pek çok endüstrinin yanı sıra, ağır sanayiye sunduğu çözümlerle zorlu uygulamaların kahramanı olan Dişsan Redüktör, sahada yılların eskitemediği ürünleriyle anılıyor. Demir-çelik sektöründe çalışan ve bugüne kadar herhangi bir tadilat işlemi görmeyen Dişsan Redüktör, tam 30 yıldır çalışıyor. Yarım asrı aşan üretim ve mühendislik birikimi, esnek proje ve imalat yapısı ile pek çok uygulama alanı için en verimli çözümleri tasarlayan ve üreten Dişsan Redüktör, kalitesiyle ağır sanayi sektörlerinin ve zorlu uygulamaların aranan markası olarak öne çıkıyor. Sahada arızalanmayan ürünleriyle anılan Dişsan’ın görselde yer alan redüktörü, montajının yapıldığı 1993 yılından bu yana ilk günkü performansıyla çalışıyor.

Dişsan Redüktör’ün demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren bir müşterisi için 30 yıl önce montajını yaptığı redüktör, yıllık periyodik bakımları dışında herhangi bir tadilat işlemi görmeden çalışmayı sürdürüyor. Dişsan Redüktör mühendisliği ve kalitesinin yanında, kullanıcının zamanında ve eksiksiz yaptığı bakımla ilk günkü performansını aratmayan ürün, yarı mamul hazırlama biriminde konveyör redüktörü olarak günlük ortalama 20 saat çalışmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili konuşan Dişsan Redüktör Satış Müdürü Servet Reyhanoğlu, “Dişsan Redüktör kurulduğu ilk günkü vizyonuyla ürün üretmeye devam etmektedir. 53 yılı geride bırakan bir işletme olarak sahada henüz ulaşamadığımız nice bu tarz hikayelerin olduğunu biliyoruz. Dişsan’ı bir dünya markası yapan bu anlayışı, bizden sonraki nesillere de aktararak yolumuza devam edeceğiz” diyor.

Continue Reading

Redüktörler

Ağır sanayide kalitesini kanıtlamış MOTOX / MOTOX-N Serisi motorlu redüktörler, sektöre hizmet etmeye devam ediyor

Published

on

By

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman A.Ş. sektörde 40 yılı aşkın tecrübesi ile ağır sanayi sektöründe güç aktarım sistemleri alanında hizmet veriyor. Motox / Motox-N Serisi redüktörlerde Türkiye yetkili bayisi ve çözüm merkezi pozisyonu ile hizmet alanını genişleterek devam eden Fazıl Rulmancılık; en zor çalışma şartlarında, kusursuz performans aranan noktalar için tasarlanmış Motox, Motox-N Serisi redüktörlerde orijinal yeni ürün, orijinal yedek parça temini ile birlikte bakım ve servis taleplerine de cevap veriyor.

MOTOX – MOTOX-N Serisi motorlu redüktörlerin üretim programını 2021 yılının mart ayı itibarıyla devralan STEINLEN ELEKTOMASCHIENBAU GBMH, ürün gamında bir değişiklik yapmadan üretimi sürdürüyor. MOTOX dişli motorlar, birçok olası kullanıma bağlı ortaya çıkan gereksinimleri karşılayabilecek kombinasyon ve çözümler içerir.

MOTOX portföyü, 0,09 ila 200kW güç aralığında dişli motorlar sunar. Tüm çalışma koşulları dikkate alındığında, enerji tasarrufu ve buna bağlı olarak CO2 emisyonlarının azaltılmasına ilişkin AB Yönetmeliği’nin spesifikasyonlarına sürekli olarak uyulur.

Bir MOTOX dişli motor satın alındığında; IEC 60034 uyarınca minimum verimliliklere dayalı ve 640/2009 sayılı AB düzenlemesine uygun olarak, her zaman premium verimlilikte (IE3) enerji tasarruflu bir motor kullanılacağı anlamına gelir. Buna ek olarak tüm 2 kademeli redüktörlü motorlar %96’nın üzerinde bir verimle karakterize edilerek; enerji tasarrufu ve sonuçta işletme maliyetlerini azaltmaya odaklanır. Tüm Motox- Motox-N Serisi redüktörler yüksek dikey yükleri karşılayabilmek için bir üst gövdeye çıkmadan aynı gövdede daha büyük mil çapları ile temin edilebilir.

Bu sayede daha uzun servis ömrü hizmete devam edebilir. Bu seçeneği en geniş alanda MOTOX / MOTOX-N Serisi motorlu redüktörler sunabilir.

https://www.fazilrulman.com.tr/

Continue Reading

Trendler

Güç Aktarım Sistemleri - Redüktörler, Rulmanlar, Motorlar, Sürücüler sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et