Connect with us

Redüktörler

Ambalaj makineleri için kusursuz Neugart redüktörleri

Yayın Tarihi:

-

Ambalajlama göründüğü kadar kolay değildir. Yalnızca tüketim malları sanayisinin sistem bileşenlerini göz önüne alındığında dahi, taleplerin ne kadar büyük farklılıklar gösterdiği görülebilir. Bu farklılığın sebeplerinden biri, tüketim mallarının sürekli yeni ambalaj formlarıyla piyasaya sürülmesidir. Firma olarak buna hazırlıklı olan Neugart, uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve bilgi birikimiyle makine imalat ve endüstriyel mühendislik şirketlerinin her zaman güvendiği bir ortak konumunda. Diğer branşların yanı sıra gıda, ilaç ve kozmetik ürünlerinin ambalajını üstlenen sektörün yüksek taleplerine cevap vermek üzere tasarlanan Neugart redüktörleri, çeşitli tedarikçilerin yükselen taleplerine esnek bileşen çözümleri geliştirerek cevap vermek söz konusu olduğunda da bu beklentileri yerine getiriyor. Ambalaj ve etiketleme sistemlerine gerek duyulan her yerde, bilgi ve ürettiği teknolojiyle üst düzey hizmet sunan firma, sektörün ihtiyaçlarını, optimize edilmiş üniteler halinde sunduğu ürün portföyü ile karşılıyor. Ambalaj sanayisine son derece dinamik ve dayanıklı redüktörler sunan Neugart, müşterilerine bu şekilde kusursuz ve sorunsuz bir üretim sunuyor. 

Neugart avantajları

Ekonomik redüktör çözümleri: Neugart’ın planet redüktörleri modüler tasarım prensibine göre çok farklı varyasyonlarda mevcuttur. Bu prensip, kaliteden ödün vermeden yatırım maliyetini ekonomik hale getirir.

Ürün seçimini kolaylaştıran akıllı yazılım: Farklı uygulamalar için doğru redüktörü seçmek göründüğü kadar kolay değildir. Uygulamaların yapıları karmaşıktır, çok farklı faktörler çok önemli roller oynayabilir. Neugart’ın kullanımı kolay akıllı yazılımı bu konuya ışık tutar.

Dinamik ve dayanıklı redüktörler: Neugart redüktörleri hem dinamik hem de uzun ömürlüdür. Müşterilerine kusursuz işleyen güvenilir teknolojiler sunan firma, akıllı tasarımlanmış planet redüktörleri ile müşterilerinin isteklerine daima cevap verir.

Tahrik konusunda tecrübeli: Uzmanlık alanı on yıllardır tahrik teknolojileri olan Neugart, planet redüktörleri ile yerine getirilmesi gereken görev ne kadar spesifik ve karmaşık olursa olsun, ne kadar çaba gerektirirse gerektirsin her zorlu işleme çözüm sunuyor.

ECONO-PAK mükemmel olarak değerlendiriyor

Derin dondurucu, dondurma ve kanatlı hayvan endüstrileri için 30 yıldır ambalaj makineleri geliştiren ve üreten ECONO-PAK, makine tesisatlarında sadece gıda mamullerinde kullanıma uygun yağlamalı bileşenler kullanır. Ambalaj makinelerinde yerine getirilmesi gereken tüm hareketler servo motor ve planet redüktörü tarafından sağlanır. Her bir ambalaj makinesinin bileşen yerleşiminin veya göstermesi istenen performansının farklı olmasından dolayı, ECONO-PAK ambalaj makinelerinin yapısı son derece esnek olmalıdır. Daha önceki tedarikçisinden bu esnekliği alamayan ECONO-PAK, ambalaj makinelerini Neugart tecrübesiyle güçlendirdi. Neugart redüktörlerini “mükemmel” olarak değerlendiren ECONO-PAK’ın deneyimli montörleri, “Neugart redüktörlerini kullanmaya başladığımızdan bu yana teslimatını yaptığımız makinelerde tek bir Neugart redüktörü dahi yenilemek zorunda kalmadık” dedi.

Konuyla ilgili konuşan ECONO-PAK Pazarlama Müdürü Markus Zerbe ise, “Makinelerimizin işletim güvenliği bizim için önemlilik sıralamasının başında yer alır. Neugart, birlikte gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde bize son derece tutarlı bir danışma paketi sundu. Yaptığımız görüşmelerde verdiği sözlerin uygulamaları gerçekleştirirken hepsini yerine getirdi. Bizim bir ortaktan beklediğimiz tam da budur” açıklamasında bulundu.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com