Connect with us

Redüktörler

Alüminyum, paslanmaz çeliğin tahtına göz koydu

Yayın Tarihi:

-

 

Hijyenik tahrik çözümleri: “washdown” ve özel yüzey işlemi uygulanmış redüktörler ile FDA CFR Title 21’e uygunluk sağlandı.

nord01

Gıda ve içecek sektöründe, ilaç üretiminde, hijyenik tasarım, makine ve üretim yerleri için bir zorunluluktur. Periyodik temizlik ve sterilizasyon temel hijyen gereksinimidir ve genelde proses aşamasında yapılır. Bu sebepten ötürü makinelerde kullanılan tahrik teknolojilerinden daha farklı özellikler aranır.

NORD Drivesystems’in yeni geliştirdiği özel yüzey kaplama uygulaması olan nsdt  ve “washdown” (yıkanabilir) helisel-konik redüktör serisi makine üreticileri ve kullanıcıları için teknik ve ekonomik açıdan cazip çözümler sunmaktadır.

Yıllardan beri, NORD Drivesystems, gıda ve içecek endüstrisinin hijyenik tahrik sistemleri konusunda çözüm ortağıdır. NORD, uygulama için gerekli teknik özellikleri sağlayabilmek için ürün gamında bulunan standart ürünlerine modifikasyonlar yaparak müşteri isteklerine çözüm getirmektedir.

Ayrıca, yeni “washdown” serisi redüktörler ile artık NORD Drivesystems’in sürekli, yoğun, agresif yıkama ve temizleme proseslerine dayanıklı çözümü de bulunmaktadır. Buna paralel tahrik sisteminin asit ve alkali çözeltileri ile temas etmesi de sorun teşkil etmemektedir. Redüktörün dış yüzeyi köşesiz ve yuvarlak tasarlandığı için her montaj konumunda deterjanlı sıvılardan kolayca arındırılabilir. Ayrıca, redüktör gövdesi üzerinde girintiler ya da ölü alan bulunmamaktadır. Redüktörlerin gövdeleri Alüminyum dökümden imal edilmiştir.

Bu haberin devamını okumak için tıklayın>>

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com