Connect with us

Rulmanlar

Atlıer Mühendislik, yenilikçi bir merkez anlayışıyla müşterilerinin çözüm ortağı oluyor

Yayın Tarihi:

-

Atlıer Rulmancılık firmasının kardeş kuruluşu olarak 2019 yılında Gebze’de faaliyetlerine başlayan Atlıer Mühendislik, Timken rulmanlarının Türkiye’deki yetkili distribütörlüğünü üstleniyor. Klasik dükkan anlayışından öteye yenilikçi bir merkez olarak çalışmalarını yürüten firma, Timken markasını ve ürünlerini tanıtmanın yanı sıra kritik bir makine elemanı olan rulman ürününün, mühendislik hizmetlerini ve eğitimlerini de veriyor. 

Özellikli Gebze, Dilovası, İzmit, Düzce ve Ereğli bölgelerinde yer alan başta demir çelik, çimento ve kağıt endüstrisi olmak üzere hem ağır sanayi hem de makine imalat sanayisine hizmet ve servis vermek üzere kurulan Atlıer Mühendislik, klasik bir dükkan anlayışından öteye geçiyor. Bu doğrultuda Gebze’deki işletmesinde klasik dükkan altyapısından farklı ilerleyerek eğitim merkezi kuran firma, bu eğitim merkezinde müşterilere ilk olarak gerekli teorik eğitimleri veriyor daha sonra eğitim atölyesi ile rulmanların takılması-sökülmesi gibi operasyonel konularda pratik uygulama imkanı sunuyor.

Atlıer Mühendislik Genel Müdürü Alper Bodur

Eğitimler ile katma değer oluşturuyor

Gebze eğitim merkezlerinin müşteriler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandığını dile getiren Altıer Mühendislik Genel Müdürü Alper Bodur, “Başlangıçta her ay bir eğitim hedefi ile yola çıkmıştık ancak şu anda müşterilerimiz tarafından ayda 3-4 eğitim talep ediliyor. Biz de gerçekleştiriyoruz” diyor. Alper Bodur, “Eğitimler ile hedefimiz, rulmanda sadece fiyat olarak maliyetleri düşürmek değil aynı zamanda müşterilerimize rulmanların doğru kullanımı konusunda bilgiler vererek rulmanları ömrünü uzatmak ve bu şekilde bir katma değer yaratmaktır” açıklamasında bulunuyor.

Çok genç bir firma olduklarını ancak 25 yıllık teknik bilgi birikim ve 50 yılı geçen ticari tecrübe ile bölgede pek çok firmaya ulaşarak iş birliği gerçekleştirdiklerini söyleyen Bodur, “Eğitim merkezimizde bakım ve onarım operasyonları için eğitimler, üretim yapan müşterilerimizin proje departmanlarına yönelik rulman seçimi, rulman ömür hesabı ile alakalı nitelikli eğitimler de veriliyor” diyor. İşe bakış açılarının her zaman müşteriye değer katmayı hedeflediğini vurgulayan Altıer Mühendislik Genel Müdürü Alper Bodur, “Mühendislik hizmetlerimiz sadece eğitimler ile sınırlı değil aynı zamanda saha çalışmaları ile rulman konusunda problem yaşanan noktalara gerek standart ürünlerin kullanımında yapılacak iyileştirmelerle gerekse Timken’in özel çözüm ürünleri ile müşterilerimizin problemli noktalarını iyileştiriyor ve çözüm sunuyoruz” ifadelerini kullanılıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com