Connect with us

Etkinlikler

Automechanika Istanbul, IBISConnect Turkey ile ilk kez dijital ortamda

Yayın Tarihi:

-

Bir önceki 23 Ekim 2019 tarihinde İstanbul’da gerçekleşen IBIS Turkey konferansı, global pandemi sebebiyle bu yıl dijital ortamda IBISConnect Turkey adı ile düzenleniyor. 7 Ekim Çarşamba günü düzenlenecek online etkinlikte Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika Istanbul ilk kez dijital olarak etkinliğin partnerlerinden biri olarak yer alıyor.

7 Ekim 2020 Çarşamba günü 10:00 – 13:00 (TSİ) saatleri arasında üç saatlik canlı simulcast olarak gerçekleşecek IBISConnect Turkey Online Etkinliği’nde IBIS’ten Robert Snook moderatörlüğünde GiPA UK Genel Müdürü Quentin Le Hetet, Ak Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Metin Demirel, Başbuğ Group Yönetici Ortağı Halit Başbuğ, Elite Bodyshop Solutions kurucusu David Luehr, Adizes Institute ülke temsilcisi Ayhan Dayıoğlu ve Ford Otosan Satış ve İş Geliştirme Bölge Yöneticisi Saygın Çakır konuşmacı olarak Türkiye ve dünya otomotiv satış sonrası pazarı, tedarik zinciri ve hasar tamir sektörü hakkında görüşlerini izleyicilere aktaracaklar.

Automechanika İstanbul İlk Kez Dijital Ortamda

Ziyaretçiler etkinlik sırasında ayrıca Automechanika Istanbul fuarı ile ilgili ayrıntıları ve en güncel bilgileri almak için ilk kez bir dijital ortamda yer alacak Automechanika Istanbul standını da ziyaret edebilecekler.

Automechanika Istanbul partnerliği ile düzenlenecek IBISConnect Turkey Online Etkinliği’ne katılım göstermek isteyen ziyaretçiler, ücretsiz kayıt işlemlerini bu linkten gerçekleştirebilirler: http://ibisworldwide.com/ibis-turkey-registration-form/

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com