Connect with us

Akışkan Gücü

BAUM Kunststoffe GmbH, Seterm Teknik ailesine katıldı

Yayın Tarihi:

-

BAUM Kunststoffe GmbH, Seterm Teknik Ailesine Katıldı

 

 

 BAUM Kunststoffe GmBH Yönetim Binası

 

Mart ayında Seterm Teknik Genel Müdürü Selahattin Aydın’ın BAUM Kunststoffe’nin Birkenfeld’deki üretim ve idari tesislerine yaptığı ziyaret sonrasında BAUM Kunstsoffe ve Seterm Teknik çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır. Böylelikle korozif akışkanların transfer çözümü için Richter Chemie ve Wernert Pumpen’ın yanı sıra BAUM’u da bünyesine dahil eden Seterm Teknik, ürün gamını genişletmiştir. BAUM’un Türkiye’deki tek distribütörü olan Seterm Teknik, proses uygulamaları için tam sistem temin etmek için tüm gücüyle çalışmaktadır.

 

BAUM’un Tarihi

 

BAUM Kunststoffe GmBH Üretim Tesisleri

BAUM Kunststoffe GmbH, tesis mühendisliği ve kimya sektörleri için astarlı boru bileşenleri üreticisidir. 30 yıllık geçmişinde BAUM, küçük bir aile şirketinden uluslararası tanınırlığı olan pazar lideri bir şirket olmuştur- heyecan, enerji ve yenilikçi ruh dolu bir hikâye. 1986’da BAUM Kunststoffe GmbH, çelik ve PTFE endüstrisinde çeyrek asırı geçen deneyimi bulunan Roland Baum tarafından kurulmuştur. Sadece birkaç yıl sonra, çelik imalatı,ve PTFE kaplamaları ve PFA bileşenlerini üretmek için kendi üretim tesisleri kurulmuştur. 1999’da firmanın Almanya sınırlarını aşması ile BAUM, istikrarlı büyümesini sürdürmeyi ve uluslararası tanınırlığını kurmayı başarmıştır.

                          BAUM Kunstsoffe, PTFE-Kompensator                        BAUM Kunstsoffe, Lateral-T-Stück 45° (PN 10)

BAUMAcademy

Şirket kurucusu Roland Baum, floroplastikler sektöründeki yılların deneyimini müşterileri ve iş ortakları ile paylaşmaktadır. BAUM bünyesinde kurulan BAUMAcademy’de son 30 yılda geliştirilmiş ve halen daha geliştirilmekte olan yenilikçi ürünler hakkında kişiselleştirilmiş eğitimler verilmektedir. Bu eğitimlerin yanı sıra araştırma ve ürün geliştirme çalışmalarına devam edilmektedir.

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com