Connect with us

Dişliler

Benzersiz globoid teknolojisi, TurkRED’in özgün üretim metoduyla daha da güçlü

Yayın Tarihi:

-

Benzersiz bir dişli profiline sahip globoid teknolojisi, dünyada gerçek sıfır boşluklu dişli olma özelliğini taşıyan tek dişli. En küçük hacimde en yüksek torku sunan ve daha birçok özelliği bir araya getiren globoid teknolojisini kendine özgü metoduyla üreten TurkRED, seri imalat kapasitesiyle bu teknolojiyi uygun fiyata sunuyor.

Özgün tasarımları, geliştirilmiş takımlama yöntemleri, özel üretim globoid üreten tezgahları ve 42 yıllık tecrübesiyle standartta belirtilenden daha yüksek performansta çalışabilen bir globoid temas yüzeyi icat eden TurkRED, hassas sürücü gereksinimlerine geniş bir yelpazede çözüm sunuyor. Daha fazla hassasiyet gerektiren uygulamalar için ise ihtiyaca uygun tasarımlar yapabiliyor. TurkRED’in ürettiği dişliler ilk günkü performanslarını koruyarak uygulamalar için kalıcı çözüm sağlarken; ürettiği redüktörler yüksek performansları ile birlikte sentetik yağ kullanımı ve geliştirilmiş malzeme özellikleri sayesinde bir önceki nesil redüktörlere göre %300 daha fazla tepe tork sağlıyor. 

Kabul edilen en yüksek dişli teknolojisi

Globoid teknoloji, dünya çapında kullanılan yüksek teknoloji dişli sınıfındaki üç farklı dişli teknolojisi olan; harmonic /cycloid/globoid arasından en gelişmiş ve en zor olanıdır. Diğer dişli sistemlerinin aksine globoidin, giriş ve çıkış milleri birbirine tam 90° açıyla durur. 

Keşfedilen en mükemmel temas yüzeyleri

AGMS 96FTM12 standardında, dünyada globoid için keşfedilmiş bütün temas yüzeyleri belirtilmiştir. TurkRED uzun yıllara dayanan tecrübeleri sayesinde helis açıları, basınç açıları, dişlilerdeki diş sayısı, diş genişlikleri, vida adımı ve diş dibi çapı, dişli kalınlığı ve boşluğu pratik tasarım ve üretim yöntemleri keşfetmiştir.

En küçük hacimde en yüksek tork 

İletim oranına bağlı olarak vida ile dişli, 3 ila 11 diş daima tam temas halindedir. Bu özel tasarımla birlikte diş sayısının artmasıyla moment kapasitesini radikal biçimde yükseltir ve ani yüklere karşı koyma kabiliyeti kazandırır.

Gerçek sıfır boşluklu servo motor redüktörler

Advertisement

TurkRED’in merkezler arası 2” olan servo motorlar için sıfır boşluklu globoid redüktör üretimi

buy kamagra

, SMB Motor Doğu Marmara Bölge Distribütörlüğü ile de kullanıcılara sunuluyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com