Connect with us

Madencilik Sanayii, Taş Ocakları ve Agregalar

Bonfiglioli’den madencilik sektörünün zorlu şartlarına uzman çözümler

Yayın Tarihi:

-

Dünya çapında en zorlu madencilik uygulamalarına yönelik özel çözümler geliştirmede onlarca yıllık tecrübeye sahip Bonfiglioli, müşterilerine çok çeşitli, eksiksiz ve kolay uygulanabilir çözümler sunuyor. Bonfiglioli’nin uzman ekibi, ezme ve şlam işlemlerinden toprak taşıma uygulamalarına kadar çoğu madencilik uygulamasında bilindik zorlu ve tozlu ortamlarda baş edebilen entegre çözümler tasarlıyor ve üretiyor. Firmanın ayna mahruti, redüktör, redüktörlü motor, hareket ve kontrol çözümleri piyasada özel tercih görüyor. Bonfiglioli’nin 13 Nm – 3.000.000 Nm aralığında torkla ürün yelpazesi küresel ölçekteki en geniş ürün yelpazesi olarak dikkat çekiyor.

Toprak taşıma makineleri

Büyük ekskavatörler ve maden kazı kürekleri

Palet ve dönme tahrik sistemleri

1- Palet tahrik sistemleri

Paletli büyük ekskavatörlere yönelik Bonfiglioli çözümleri, kompakt olmakla beraber yüksek performans sağlamaktadır. Çok çeşitli hız kombinasyonları, çözümlerin olası en iyi verimi sunmasını sağlar.

Bonfiglioli Kestirimci Bakım Sistemi

2- Dönme tahrikleri

Kompaktlık ve yüksek performans, büyük ekskavatör uygulamalarına yönelik Bonfiglioli çözümlerinin iki temel özelliğini oluşturuyor.

Açık madencilik makineleri

Seyahat ve kesme ünitesi tahrik sistemleri

1- Seyahat tahrik sistemleri

Paletli yüzey madenciliğine yönelik Bonfiglioli çözümleri, kompakt olup yüksek performans göstermektedir. Çok çeşitli hız kombinasyonları, çözümlerin olası en iyi verimi sunmasını sağlar.

2- Kesici tahrikleri

Kompaktlık ve yüksek performans, Bonfiglioli tarafından yüzey madenciliğine sunulan kesici tahrik sistemlerinin iki temel özelliğidir. İşlenecek malzemenin sertliğine göre uyarlanan bu çözümler, müşteriye özgü ihtiyaçları karşılamak için özelleştirilir.

Kovalı tekerlekli ekskavatörler

Palet tahrik sistemleri

Kovalı tekerlekli ekskavatörlere yönelik Bonfiglioli çözümleri, kompakt olmakla beraber yüksek performans sağlamaktadır. Çok çeşitli hız kombinasyonları, çözümlerimizin olası en iyi verimi sunmasını sağlar.

Çeneli konkasör

Palet tahrik sistemleri

Paletli çeneli konkasörlere yönelik Bonfiglioli çözümleri, kompakt olup yüksek performans göstermektedir. Çok çeşitli hız kombinasyonları, çözümlerimizin olası en iyi verimi sunmasını sağlar.

Galeri açma makinesi

Palet tahrik sistemleri

Galeri açma makinelerine yönelik Bonfiglioli çözümleri kompakt çözümlerdir ve yüksek performans sağlar. Çok çeşitli hız kombinasyonları, çözümlerimizin olası en iyi verimi sunmasını sağlar.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com