Connect with us

Genel

Büyük çaplı çatı hareket sistemi ve redüktör kullanımı

Yayın Tarihi:

-

Kazakistan’ın başkenti Astana’da Türk mimarlar tarafından tasarlanan ve bir Türk inşaat şirketi tarafından inşa edilen Astana Arena Stadyumunun en büyük özelliği olan kapanan çatı hareket sistemi Yılmaz Redüktör tarafından yapılmıştır. Bu özel projeyi incelemek ve uygulama hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki dergi konu PDF ni indirebilir ve yılmaz redüktör ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Kazakistan’ın başkenti Astana’da Türk mimarlar tarafından tasarlanan ve bir Türk inşaat şirketi tarafından inşa edilen Astana Arena Stadyumunun en büyük özelliği olan kapanan çatı hareket sistemi Yılmaz Redüktör  tarafından yapılmıştır. Bu özel projeyi incelemek ve uygulama hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki dergi konu PDF ni  indirebilir ve yılmaz redüktör ile irtibata geçebilirsiniz.

Yılmaz Redüktör Astana Arena Stadyumu  redüktör uygulaması PDF indirin..

PDF 1 indir>>

PDF 2 indir >>

PDF 3 indir>>

PDF 4 indir>>

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com