Connect with us

Etkinlikler

Case Yıldız ulusal vaka analizi yarışması başlıyor

Yayın Tarihi:

-

Üniaktivite verilerine göre “Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü” olan Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü olarak, her yıl farklı sektörlerden önde gelen firmaları ağırladığımız onlarca etkinlik düzenliyoruz.

Bu yıl 12-13 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Case Yıldız ulusal vaka analizi yarışmasıdır. Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinden seçkin öğrenci kitlesiyle sektörde lider şirketleri ve alanında uzman jürileri bir araya getirecek. Tüm katılımcılarımız için tamamen ücretsiz bir şekilde 2 gün 2 gece konaklamalı olarak gerçekleşecek olan Case Yıldız’da;

  • Sektöründe öncü firmaların katılımıyla 4 farklı vakadan oluşan vaka analizi yarışması,

  •  Workshoplar,

  •  Networking oturumları,

  •  Üst düzey yöneticilerden oluşan jüri kadrosu,

  •  Farklı üniversitelerden özenle seçilmiş 3. 4. sınıf lisans ve yüksek lisans öğrencisi olan katılımcılar,

  •  Jürilerden feedback alımı,

  •  Kariyer stantları,

  •  Staj ve Yüksek Lisans Bursu kazanma gibi birçok imkân bulunmakta.

– Başvurular bireysel olarak yapılacak olup katılımcılar her vakada farklı gruplar oluşturulacaktır.

– Eleme süreci iki aşamalı olacak. İlk aşamada katılımcılara genel yetenek testi gönderilirken ikinci aşamada ise CV elemesi gerçekleştirilecektir.

– Her vaka sonucu kazanan takımın aldığı puanlar, gruptaki yarışmacıların bireysel olarak hanelerine işlenmekte. Yarışma genelinde hanesine en çok puan yazdıran yarışmacılar yüksek lisans bursu, staj gibi büyük ödüllerin sahibi olurken her vaka sonunda en yüksek puanı alan takımlar da sürpriz ödüllerin sahibi olacak.

Katılımcılar hem öncü firmaların yöneticilerinin tecrübesiyle hem de vakalarla iş hayatı hakkında fikir edinirken iletişim gibi sosyal yeteneklerini de sınayacaklar. Bunların yanı sıra ise her çözecekleri vakayla hangi alana yatkın olduklarını keşfetmelerini sağlayacak.

Duyurular ve daha fazlası için instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com