Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

CoroTap™ -XM, birden fazla malzemede kılavuz çekmeyi kolaylaştırır

Yayın Tarihi:

-

 

 

Sandvik Coromant kolay seçimli ve güvenli kılavuz çekme serisini piyasaya sunuyor

 

SAN752_132351_HRES

 CoroTap™ –XM, the new easy-choice, secure tapping series from Sandvik Coromant

 

Yeni CoroTap™ –XM, birden fazla malzemeyle çalışması gereken müşteriler için ve/veya orta ve düşük adetler arasında sürekli değişim yapılması gereken durumlar için kolay seçilebilir kılavuzlardan oluşmaktadır. Bu yenilikçi kılavuzların esnekliği, özellikle sürekli değişen imalat koşulları için tasarlanan optimize edilmiş kalitelerin ve eşsiz geometrinin bir sonucudur. 

Güvenli, stabil, esnek

Delik açma işlemlerinde maksimum verimi almak her zaman başlıca önceliklerden biridir. Farklı iş parçası malzemelerinde çalışırken ve farklı üretim adetleri arasında değişim yaparken, tezgâhın az ve kısa sürelerle durması çok önemlidir. Sandvik Coromant, CoroTap – XM ile toplam tezgâh kullanımı ile maksimum verimlilik potansiyelini ortaya çıkarıyor.

CoroTap –XM, kurulum süresini kısaltır ve güvenli, stabil ve esnek proses ihtiyacı olan birçok uygulamada kullanılabilir. Kolay uygulanan kesme değerleriyle, bu kılavuzlar yüksek verimlilik ve sağlam işleme potansiyeli sağlar.

Üç kalite seçimi

Müşteri ihtiyaçlarına göre, genel mühendislik, otomotiv (aktarma hatları) ve taşeronluk dâhil, hemen hemen tüm endüstri segmentlerindeki ihtiyaçları karşılayan üç farklı CoroTap – XM kalite seçeneği bulunmaktadır.

Bu yenilikçi ürün grubunun geliştirilmesinde diğer faktörler, mevcut kılavuzlara optimize edilmemiş kesme değerleri ve yeni parçalarda deneme sürelerini kısaltma ihtiyacıdır. Birden fazla malzemeye uygun bir kılavuz kullanmanın bir başka avantajı da takım envanteri ve maliyetin düşürülmesidir.

Tasarım yeniliği

Uzun ve devamlı bir takım ömrü sunan CoroTap T300-XM’in spiral kanal tasarımı, sürekli kesme prosesleri için sabit bir kesme açısını garanti eder. Ayrıca, yüksek spiral açıları mükemmel bir talaş boşaltma sağlar. CoroTap T200-XM, harika tabanca burnu ile torku düşürür ve diş kalitesini yükseltir. Bu yüzden, CoroTap –XM hem delik içi hem de 2.5xD derinliklere kadar kör deliklere uygulanabilir. Sertlik açısından, kılavuzlar 350 HB’ye kadar malzemelere uygundur.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com