Connect with us

Genel

Derin iç kanalların güvenli üretimi

Yayın Tarihi:

-

Derin kanal açma ve dilimleme için yeni piyasaya sunulan Sandvik Coromant CoroCut® QD konsepti şimdi bu güvenli ve güvenilir takımların uygulama aralığına iç işlemeyi de ekliyor.

SAN813_CoroCut_QD_143361_HRES_800x533

Derin kanal açma ve dilimleme için yeni piyasaya sunulan Sandvik Coromant CoroCut® QD konsepti şimdi bu güvenli ve güvenilir takımların uygulama aralığına iç işlemeyi de ekliyor.

1 Ekim’den itibaren CoroCut QD sistemi, iç işlemede derin kanal açma için CoroTurn® SL lamalarına sahip oldu. CoroTurn SL arabiriminin modülerliği takım gruplarının belirli bir uygulama için optimize edilmesine imkan tanıyor.

Uzun kullanma mesafeleri ile içten kanal açma ve dilimleme için stabilite titreşimi minimuma indiren takım çözümleri gereklidir. CoroCut QD takımların stabil bağlama mekanizması şimdi uzun kullanma mesafelerinde titreşimsiz işleme için Silent Tools™ sönümlemeli delik işleme baralarının kullanılmasına imkan tanımaktadır. Genelde petrol ve gaz endüstrisinde bulunan boru şekilli parçalar için bu yüksek proses güvenliği ile içten kanal açmayı mümkün kılan bir habercidir.

Önceden sunulmuş olan CoroCut QD takımlarda olduğu gibi geniş ürün çeşitliliği üstten ve alttan kesme sıvısı seçeneği sunuyor. Üstten kesme sıvısı talaş kontrolü sağlarken, alttan kesme sıvısı takım ömrünü uzatıyor ve işleme prosesinin güvenliğini artırıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com