Connect with us

Genel

Dişsan – DKP serisi çift milli beton mikser redüktörleri

Yayın Tarihi:

-

Dişsan Redüktör, müşteri talepleri doğrultusunda çift milli beton mikserlerinde (twin şaft mikser) kullanılan DKP serisi planet redüktör modelini geliştirdi. Dişsan, planet redüktör serisi ile beton santrali üreticilerinin ve kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Dişsan’ ın beton mikserleri için özel olarak tasarladığı planet redüktör, tek redüktör ile single şaft mikserlerde, çift redüktör ile twin şaft mikserlerde kullanılmaktadır. Tek redüktör kullanımı ile 1 m3, 1,5 mve 2 m3’ lük mikserler için; çift redüktör kullanımı ile 2 m3, 3 m3 ve 4 m3 lük mikserler için uygun olmaktadır.

DKP serisi redüktörün giriş miline yapılan özel flanş tasarımı ile redüktöre hem kasnak bağlamak hem de iki redüktörü birbirine kardan miliyle bağlamak mümkün olmaktadır.

Planet sistemli alın dişliler ve helis konik dişlilerden oluşan DKP serisi redüktörler, Dişsan’ın diğer ürünleri gibi sağlam gövdeleri ve yüksek dişli kaliteleri ile ağır şartlarda çalışmaya elverişli olarak imal edilmektedir. Planet sistemi sayesinde küçük hacimde yüksek tork kapasitesine sahiptirler.

Teknik Özellikleri:

Güç:

Tork Aralığı:

Gövde Büyüklüğü:

22 kw – 75 kw

10.000 Nm – 40.000 Nm

3 farklı gövde büyüklüğü

Dişli Tipleri: Planet sistemli alın dişliler ve helisel konik dişliler

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com