Connect with us

Genel

Orta Doğu, Kuzey Afrika Ve Doğu Avrupa Elex’te bir araya geliyor

Published

on

Türkiye’nin elektrik sektörüne ait tek fuarı olan ELEX Fuarı, 25-28 Eylül 2014 tarihleri arasında ziyaretçisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Uluslararası alıcıların dikkatle takip ettiği ve ziyaret programına aldığı ELEX Fuarı’na gelecek, yurt dışı alım heyetleri gün geçtikçe netleşiyor. Şu ana kadar ziyareti kesinleşen ülkeler arasında Angora, Avusturya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Fas, Hindistan, Irak, İran, İspanya, Kamerun, Katar, Kazakistan, Kosova, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Nijerya, Özbekistan, Pakistan, Suudi ArabistanUkrayna, Zimbabve yer alıyor.

 Elex (3)_423x280

Elektrik Sektörünün Yeni Buluşma Noktası 

ELEX Fuarı’nda uluslararası ziyaretçiler katılımcılar ile bir araya gelerek büyük ticari bir platform oluşturacak. Özellikle, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa’dan gelecek alım heyetlerinin fuarda ticari işbirlikleri kurarak yeni pazarların sektörde etkin rol oynaması planlanıyor.

 Elex (4)_423x280

ELEX Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı da ELEX’i destekliyor. TEİAŞ, TETAŞ, TEDAŞ, EÜAŞ’ın ilk kez bir arada olduğu ELEX Fuarı sektörün ilgilileriyle bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Sivil toplum kuruluşları, ticaret odaları, enstitüler aracılığı ile fuarın tanıtım faaliyetlerini yürüten Yıldırımdan Korunma Derneği, Lisanssız Elektrik Üretim Derneği, Elektrik Mühendisleri Odası, Enerji Ticareti Derneği rafından desteklenen ELEX Fuarı çalışmalarına yoğun olarak devam ediyor.

Yurt dışı katılımcısı ve ziyaretçisi konusunda çalışmalarına ağırlık veren ELEX, bu konuda çözüm ortağı olarak Ant Expo ile çalışmalarına devam ediyor. Birçok ülkede konsolosluklar, ataşelikler, resmi kurumlarla iş görüşmeleri gerçekleştiren Ant Expo bu kurumların fuar konusunda bilgi sahibi olması sağlıyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Continue Reading
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com