Connect with us

Redüktörler

Dişsan Redüktör, 50. yılına yenilenen web tasarımıyla girdi

Yayın Tarihi:

-

Dişsan Redüktör, yarım asırlık tecrübesiyle Türk sanayicisinin yanında olmayı sürdürüyor. 1970 yılında başlayan yolculuğunda 50. yıla ulaşan şirket, yeni dönemde yenilenen internet sitesiyle redüktör ve kaplin tedarikinde daha da iddialı.

Redüktör ve kaplin üretiminde Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer alan Dişsan Redüktör, 50 yıldır iş ortaklarına verimli ve ekonomik çözümler sunuyor. Yeni döneme yenilenen web site tasarımıyla giren firma, sade ve modern çizgileriyle dikkat çeken platformda online katalog üzerinden ürünlerin pratik bir şekilde incelenebilmesine de olanak sunuyor. Ayrıca yeni web sitesi üzerinden teknik çizim dosyalarına ulaşmak ve indirmek de mümkün.

Ürün detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Geniş ürün gamı ve komple çözüm

Dişsan Redüktör’ün geniş ürün yelpazesi içerisinde helisel dişlili; helisel konik dişlili ve planet sistemli standart tip redüktörlerin yanında uygulamaya özel redüktörler de yer almaktadır. Dişsan Redüktör ayrıca; hidrolik kaplin; elastik kaplin; dişli kaplin ve tek yönlü kaplin gibi ara bağlantı ürünlerinin üretimiyle de güç aktarım sistemlerinde müşterilerine komple çözümler sunmaktadır.

Dişsan, geniş ürün gamı ile inşaat ve madencilik; enerji, demir-çelik, çimento ve beton, ilaç ve kimya; plastik, su arıtma ve ağır sanayi gibi pek çok farklı sektöre hitap etmektedir. Global çapta tanınan bir firma olan Dişsan, İngiltere, Güney Afrika; Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere dünyanın pek çok noktasına ihracat gerçekleştirmektedir.

İmalat alanındaki yetkinliğini teknik destek ve servis hizmetlerine de taşıyan Dişsan Redüktör, uzman personeliyle, doğru ürün seçimi ve kullanımından teknik destek ve bakım hizmetlerine kadar komple çözümler sunmaktadır.

Yeni web sitesinin tasarımı Biltek Tasarım ve Yazılım tarafından gerçekleştirildi.

Responsive tasarımından dolayı mobil ve tabletler ile rahatça siteyi inceleyebilirsiniz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com