Connect with us

Kaplinler

Dişsan Redüktör kaplin ve kilit çözümleri

Yayın Tarihi:

-

Dişsan Redüktör, hidrolik kaplin, elastik kaplin, dişli kaplin, tek yönlü kaplin gibi ara bağlantı ürünleri üretimiyle güç aktarım sistemlerinde iş ortaklarına komple çözümler sunmaktadır.

Kaplinler, motor ile redüktör veya redüktörle iş makinası arasında bağlantı elemanı olarak kullanılmaktadır. Bağladıkları makinalar arasındaki şaftların küçük değerlerdeki eksenel, radyal ve açısal kaçıklıklarını giderirler.

DYHK model elastik kaplinlerde elastik takoz malzemesi olarak, sürtünmeye ve darbelere çok dayanıklı bir malzeme olan poliüretan elastomeri (Vulkollan) kullanılmaktadır. DYHK kaplinler 105.000 N.m’ye kadar momentler için çeşitli boylarda üretilmektedir. 

DHK model hidrolik kaplinler, elastik kaplinli ve v-kayışı kasnaklı olmak üzere iki tipte üretilmektedir. 1500 devirde 200 kW’a kadar üretim yapılmaktadır.

DDK dişli kaplinler, özellikle zor çalışma koşullarına uygun olarak üretilmektedir. Küçük hacimde yüksek moment taşımak gerektiği zaman tercih edilmektedir. 320.000 N.m’ye kadar momentler için üretilmektedir. 

DTYK model tek yönlü kaplinler, dönüş hareketini ve torku sadece tek yönlü olarak iletirler. 

DGK model geri dönüş önleme kilitleri, tahrik edilen milin istenilen yönün tersine dönmesini engellemektedir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com