Connect with us

Redüktörler

Dişsan’dan özel soğutma kulesi redüktörleri

Yayın Tarihi:

-

Dişsan Redüktör tarafından üretilen özel soğutma kulesi redüktörleri, sağlamlık ve kalite sunan, uzun ömürlü çözümler olarak öne çıkıyor.

DKS / DNMF1 Serisi – Özel Soğutma Kulesi Redüktörleri

DKS ve DNMF1 serisi redüktörler, özel olarak soğutma kuleleri için tasarlandığından sektörün spesifik ihtiyaçlarına hizmet etmektedir. Sağlam gövde yapısı ve yüksek kaliteli malzeme kullanımı sayesinde sessiz çalışır ve uzun ömürlüdür. Giriş ve çıkış millerinde içeriden dışarıya yağ sızmasını ve dışarıdan içeriye toz, buhar vs. girmesini önleyen özel yağ keçeleri kullanılmaktadır. Dış yüzey boyası olarak korozyona karşı dirençli iki kat epoksi boya uygulanmaktadır.

DKS Model Helisel Konik Dişlili Soğutma Kulesi Redüktörleri

DNMF1 Model Helisel Dişlili, Motorlu Soğutma Kulesi Redüktörleri

DKS – Helisel Konik Dişlili Soğutma Kulesi Redüktörü

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com