Connect with us

Motorlar

Commander serisi sürücüler artık ücretsiz beş yıl garantili

Yayın Tarihi:

-

Control Techniques, genel amaçlı Commander serisi sürücüleri için, ücretsiz beş yıl garanti vermeye başladı. Commander serisinden bir sürücü satın alan herkes, artık hiçbir ek ücret ödemeden sürücülerin garantisini iki yıldan beş yıla uzatmak için kayıt yaptırabilir. 

Bu yeni teklif, kolay montaj ve kurulum için tasarlanmış genel amaçlı Commander C200 ve C300 serisi sürücüler için geçerlidir. Şirket, garantinin iki yıldan beş yıla çıkarılma hamlesinin, ürünlerinin güvenilirlik ve dayanıklılık yönünden sahip olduğu mükemmel performansın bir kanıtı olduğunu belirtmiştir. Kullanıcılar, satın aldıkları ürünlerin beş yıl garanti kapsamında olduğunu bilerek artık ürünlerini güvenle satın alabilir. 

Harici bir kontrolöre olan ihtiyacı ortadan kaldıran tümleşik PLC sayesinde, her iki cihaz da yerleşik bir zekâya sahiptir ve 0,25 kW – 132 kW güç aralığı, sürücüleri daha düşük ve yüksek güç gerektiren uygulamalar için uygun hale getirir. Sağlam tasarımı ve zorlu ortamlara dayanıklılığı ile dikkat çeken Commander serisi sürücüler, sınıfındaki en küçük ölçülere sahip olup, makine ve orijinal ekipman üreticileri (OEM) için idealdir. Daha karmaşık uygulamalar için, her iki model de Control Techniques´in takılabilir opsiyon modülleri ile uyumludur.

Commander serisi sürücüler, 2018 yılı sonunda Unidrive M200 ve M300 serisi ürünlerin yerini alarak şirketin portföyüne yeniden girdi.

Control Techniques başkanı Anthony Pickering şunları söylüyor: “Commander serisi sürücülerimizin garanti süresini artırmak; ürüne olan güvenimizi göstermekte ve sürücülerimizi kullananlara ek güvenlik sağlamaktadır. Bunu sunabileceğimiz bir konumda olmaktan özellikle gurur duyuyoruz.”

Bir Nidec şirketi olan Control Techniques; elektrik motorlarının kontrolüne yönelik elektronik değişken hızlı sürücü tasarım ve imalatında dünya liderlerinden biridir. Şirket 1973 yılında kurulmuş olup genel merkezi Galler´de Newtown´dadır. Küresel çapta özel imalat ve Ar-Ge tesisleri ve dünyanın çeşitli yerlerinde 45 Otomasyon Merkezi bulunmaktadır. 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com