Connect with us

Redüktörler

Duran Mekatronik, inovatif çözümlerini SAHA EXPO’da sergiledi

Yayın Tarihi:

-

Müşterilerine en kaliteli yerli ve yabancı güç aktarma sistemlerini tek bir kaynaktan sağlamayı amaç edinen Duran Mekatronik, birçok sektöre sunduğu çözümleri SAHA EXPO 2021’de tanıttı.

1954 yılında faaliyetlerine başlayan Duran Grubu’nun en genç üyesi Duran Mekatronik, SAHA EXPO 2021’de ziyaretçileri ve sektör paydaşlarıyla bir araya geldi. Duran Grup bünyesinde konik ve planet redüktör üretmek üzere 2016 yılında faaliyetlerine başlayan Duran Mekatronik, Türkiye’nin en büyük sanayi kümesi SAHA İstanbul’un düzenlediği SAHA EXPO Savunma Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’nda, piyasaya sunduğu yenilikçi çözümleri tanıttı. Özel redüktörler ve aktarma organları içeren projeler için üretim ve Ar-Ge yapan firma, müşterilerinin en kaliteli yerli ve yabancı güç aktarma sistemleri ihtiyaçlarını, en geniş yelpazede tek bir kaynaktan sağlamayı amaçlıyor. 

Faaliyetlerine 1954 yılında matbaacılık ve karton ambalaj üretimi ile başlayan Duran Grubu, günümüzde küresel ölçekte tanınan bir tedarikçi haline gelmiş durumda. Grup bünyesine 1989 yılında karton ambalaj katlama ve yapıştırma makineleri üretimi için katılan Duran Makina, alanında lider firmalar arasında yer alarak 70 ülkede müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Duran Grubu bünyesine pilates ekipmanları üretimi ile 2014 yılında katılan BASI Systems markası, kısa sürede 60 ülkeye ulaşarak dünya piyasalarına lanse edildiği ikinci yılda, Amerika’da tüm zamanların en iyi pilates ekipmanı olarak değerlendiriliyor. Grubun misyonu olan “Türkiye’nin değerlerini Türk mühendisiyle, Türk işçisiyle katma değeri yüksek ürünler haline getirip ihraç ediyoruz” ilkesiyle faaliyetlerini yürüten Duran Mekatronik ise portföyünde bulunan ürünler ve özel imalat üretiminin yanı sıra redüktör ve diğer güç aktarma sistemlerinin seçiminde müşterilerine destek hizmeti de sağlıyor.

Girdiği her sektörde faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürüten Duran ailesi, Duran Mekatronik markasıyla üretmeye başladığı planet ve yön değiştirici hassas redüktörleri de dünya markası haline getirmeyi hedefliyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com