Connect with us

Motorlar

Masstechnic, KOFON markasının Türkiye’deki satışlarına başladı

Yayın Tarihi:

-

Küresel ölçekte birçok firmayla iş birliği içerisinde olan Masstechnic, bunlara bir yenisini ekledi. Hareket teknolojileri piyasasındaki uzmanlığıyla öne çıkan Masstechnic, küresel çapta tanınan KOFON® markasının Türkiye’deki satışlarına başladı. Masstechnic, üst üste yaptığı atılımlarla piyasada göze çarparken, KOFON ile çıtayı bir aşama daha yükseltti.

Birçok global üreticiyle iş ortaklıkları yaparak piyasaya geniş bir ürün grubu sunan Masstechnic, mühendislik bakış açısına sahip genç ve dinamik ekibiyle komple çözümler sunuyor. Firmanın ürün gamı içerisinde; kaplinler, servo motorlar, planet ve cylcoid redüktörler, lineer yataklama ürünleri ve kremayer – pinyon gibi ürünler yer alıyor.

2010 yılında kurulan KOFON, yüksek hassasiyetli hareket teknolojilerindeki tecrübesi ve uzmanlığıyla dünyada kendine yer edinmiş bir firma olarak ön plana çıkıyor. Dünya çapında 650’den fazla personel istihdam eden KOFON, yüksek hassasiyetin geliştirilmesi, üretimi ve satışına odaklanan ürünleriyle piyasadaki varlığını güçlü bir şekilde sürdürüyor.

KOFON’un ürün grupları arasında; inline planet, takviyeli tip, dik açılı, spiral konik redüktörler başta gelirken, bu ürünlerle yüksek hassasiyetli takım tezgahları, akıllı lojistik sistemler, robotik ve yeni enerji alanlarında güvenilir hassas hareket çözümlerini piyasaya sunuyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com