Connect with us

Redüktör Tamir ve Bakım

Siemens’in tedarikçi partneri IG Redüktör, tamir-bakım faaliyetleriyle dikkat çekiyor

Yayın Tarihi:

-

25 yıllık SEW Eurodrive, Siemens ve Flender firmalarındaki tecrübesini sektörle buluşturan Mustafa Aksu tarafından 2020 yılında kurulan IG Redüktör, tamir-bakım faaliyetleriyle dikkat çekiyor. Tamir ve bakımın yanında Siemens ürünlerin satışını da yapan firma, 2022 yılında satış ağını daha da güçlendirmek istiyor.

Bozulan, bakıma ihtiyacı olan redüktör, AC motor ve hidrolik kaplinlerin tamir ve bakımının yanı sıra firmalara redüktör konusunda pratik ve teorik eğitimler de veren IG Redüktör, Siemens ürünlerin satışını da gerçekleştiriyor. Firma, almış olduğu Siemens tedarikçi partnerliğiyle 2022 yılında satış ağını güçlendirmeyi hedefliyor. Şirket kurucusu Mustafa Aksu’nun 25 yıllık SEW Eurodrive, Siemens ve Flender şirketlerindeki tecrübesi ile 2020 yılında kurulan firma, tamir ve bakım faaliyetleriyle ön plana çıkıyor. Firmanın sarım, tamir, bakım, montaj ve demontaj çalışmalarını anlatan IG Redüktör Genel Müdürü Mustafa Aksu, “Endüstriyel ve ağır hizmette kullanılan; helisel dişli, sonsuz vidalı, konik dişli, planet gibi her çeşit ve her marka redüktörlerin, hidrolik kaplinlerin, Servo ve AC motorların sarım, tamir, bakım, montaj ve demontajını Alman tekniği ile yapıyoruz” şeklinde konuştu. 

Sektörde; Siemens, Flender Drive System, Borusan Port, Trakya Şişecam, Yıldız Entegre, Aksa Enerji Göynük, Enerjisa Tufanbeyli, Novartis, Subor Boru, Betek Boya, Elif Plastik, Denizli Çimento, Kazan Soda gibi önemli referanslarının bulunduğunu belirten Aksu, 25 yıllık tecrübelerini hem yurt içi hem de yurt dışı sertifikalar ile güçlendirdiklerini söyledi.

IG Redüktör olarak 2022 yılında satış ağını güçlendirerek daha fazla müşteriye ulaşmak istediklerini paylaşan Mustafa Aksu, 2021 yılını kapasitelerinin üzerine çıkarak başarılı bir şekilde geçirdiklerini aktardı.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com