Connect with us

Servo Motorlar

Baumüller, paslanmaz çelik servo motor serisi HYG1’i güncelledi

Yayın Tarihi:

-

Nuremberg otomasyon ve sürücü uzmanı Baumüller, agresif ortamlı ve aşırı hijyen, temizlik ve korozyon korunumu gerektiren sektörler için servo motor serisini güncelledi. Hijyen gerektiren prosesler için güncellenen HYG1, ürünlerin makinelere bağlanmalarındaki esnekliği artırdı.

B14 flanş seçeneğine ek olarak, HYG1’in dişlilere bağlanmasında B5 seçeneğini de sunmaya başlayan firma, bu değişiklikle birlikte motorun, gıda sektörü gibi zorlu uygulamalarda paslanmaz dişli takımlarıyla kullanımını kolaylaştırdı.

Süratli temizlik ve azalan arıza süreleri

Gıda işleme, içecek doldurma ile ilaç ve ambalaj endüstrilerindeki makinelerin, birikebilecek kir veya temizlik maddelerinden dolayı hızlı ve kolay temizlenmesi gerekiyor. Baumüller’in piyasaya sunduğu HYG1, IP69K koruma sınıfı altında sınıflandırılarak, hızlı ve kolay temizlenebilme özelliği ile arıza sürelerini en aza indiriyor.

Tek kablo çözümü ile azalan iş yükü

Yuvarlak paslanmaz çelik gövdeye sahip kompakt servo motor, tek kablo çözümü ile ana bağlantı ve enkoder kablosunu, başka konektörler olmadan bağlayarak iş yükünü azaltıyor. Tüm pürüzlü kenarları ortadan kaldırılan HYG1, agresif ortamlardaki yüksek hijyen ve dayanım taleplerini karşılıyor.

Yüzey alanı ve motorun kendi kendini soğutma kapasitesini maksimumu çıkaran servo motorun tasarımı, HYG1’in güç yoğunluğunu küçük bir kurulum alanında artırıyor. 1160 W’a kadar çıkış ve 1000 ila 4000 dak-1 hız ile şu anda 36 boyutunda olan HYG1 motor serisi, iki farklı toplam uzunlukta bulunabiliyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com