Connect with us

Redüktörler

Kremayer tahrikler için güçlü çözümler

Yayın Tarihi:

-

Neugart, kendi üretimi olan ekstra monte edilmiş pinyon seçeneği sunmak için planet redüktörleri portföyünü özel olarak kremayer tahrikler için genişletiyor.

Somut olarak iki pinyon türü seçeneği vardır: PK1 pinyonu redüktörün dişli çıkış miline monte edilmiştir, burada DIN 5480’e uygun bir iç diş gerekli bağlantı güvenliğini sağlamaktadır. Buna karşın PM1 pinyonu flanş bağlantılı çıkış milleri olan redüktörlere göre tasarlandı ve EN ISO 9409-1’e göre normlanan, mekanik bir kesişme noktasıyla donatıldı. Her iki tür de helis dişli olarak, PK1 ayrıca düz dişli olarak da temin edilmektedir. Ayrıca pinyonlar dört farklı modülde ve farklı diş sayısında temin edilmektedir.

Pinyon opsiyonu toplam sekiz redüktör modeliyle kombine edilebiliyor: Bunların arasında, uzun ömürlü ve yüksek performanslı, mükemmel fiyat-performans orantısına sahip standart redüktörleri de kapsayan Economy Line’dan çıkış milli (PLHE) ve çıkış flanşlı (PFHE) birer koaksiyel planet redüktör bulunuyor. Hassas redüktörlerin yüksek doğruluğunu temsil eden Precision Line’da, çıkış milli (PSN ve PLN) ya da çıkış flanşlı (PSFN ve PLFN) ikişer koaksiyel planet redüktör ve birer dik açılı planet redüktör (WPLN ve WPSFN) bulunuyor.

Pinyon ve planet redüktörlerin bu çok sayıdaki kombinasyon olanağı, yalnızca en farklı talepler için çözüm olanaklarının bulunmasını değil, genelde birden fazla çözümü garanti ediyor: Buna göre flanşlı redüktörlerin burulma dayanımı çıkış milli redüktörlere göre daha yüksektir. Örneğin yapım mekanının durumu belirleyici kriterse, mühendis kısa dizayna sahip giriş flanşlı redüktörleri ya da dik açılı hassas redüktörleri kullanabilir. Belirleyici faktör hassasiyetse, daha yüksek doğruluk oranını ve hassas redüktörlerin burulma dayanımını seçebilir. Buna karşın standart uygulamalar için Economy redüktörleri, ekonomik açıdan daha cazip bir çözümdür.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com