Connect with us

Genel

Ekstra derin kanal yüzleri artık küçük çaplarda

Yayın Tarihi:

-

CoroTurn XS ürün yelpazesi genişletme seti  pompa parçası üreticilerine yardımcı olacak.

Sandvik Coromant’tan küçük parça işleme için hassas alet ailesi CoroTurn® XS, küçük çaplarda etkin bir şekilde ekstra derinlikte kanal yüzleri oluşturmayı kolaylaştırmak için genişletildi. Çeşitler şimdi 08 ve 10 boyutunda alına kanal açma kesici uçları ve bunlarla birlikte aynı boyuttaki adaptör/tutucuları içeriyor. Ayrıca delik tornalama operasyonları için aynı seri bir -A talaş kırıcı geometrisi uzantısı özelliği taşımaktadır.

Sandvik Coromant'tan yeni CoroTurn XS kesici uç ve adaptör/tutucu takımı

Sandvik Coromant’tan yeni CoroTurn XS kesici uç ve adaptör/tutucu takımı

Pompa parçası üreticilerinin talebine doğrudan cevap olarak, kesme derinlikleri 30 mm’ye kadar olan alına kanal açma artık CoroTurn® XS ailesi kullanılarak elde edilebilir. Daha önceki en fazla derinlik 6 mm idi. Tüm mühendislik malzemelerine uygun olarak yeni boyut 08 kesici uç 10-16 mm çaplarda 3-15 mm derinlikler (2-4 mm genişlikler) için uygunken, yeni boyut 10 kesici uç da 12-20 mm çaplarda 5-30 mm derinlikler (3-5 mm genişlikler) için uygundur.

Delik işleme baraları için yeni adaptör/tutucular, Coromant Capto® takım tutucular ve saplı tutucular, yeni aletlerin iç ve dış takım pozisyonlarında her türlü tornada kullanılabileceğini garantileyerek parçaları tamamlıyor. İçten kesme sıvısı, bir konumlandırma pimi indeksleme süresini azaltmak için kesici ucun kolay ve tam yerleştirilmesini sağlarken, tutucudan kolaylıkla geçirilir.

Aynı takım ailesini kullanarak genel delik tornalama operasyonları gerçekleştirmek için -A geometri kesici uçlarının 04, 05, 06 ve 07 boyutlarındaki uzantısı daha iyi talaş kontrolü, iyileştirilmiş uygulama güvenliği ve daha uzun takım ömrü sağlar.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com