Connect with us

Redüktörler

Elektrik motoru, redüktör ve elektromanyetik frende komple çözüm: AKPINAR REDÜKTÖR

Yayın Tarihi:

-

AKPINAR REDÜKTÖR MOTOR; 2002 yılından bu yana elektrik motoru, redüktör ve elektromanyetik fren satışı, uygulamalası ve satış sonrası desteğinde, deneyimli kadrosuyla iş ortaklarının yanındadır.

Gamak, Omega, Miksan ve Emtaş motorları ile Öztekfen, Yılmaz ve Bonfiglioli redüktörlerinin bayiliğini de yürüten AKPINAR; her gün büyüyen makine sektöründe; kendisini devamlı olarak geliştiren; yeniliklere açık ve yatırımlarında sınır tanımayan bir marka olarak öne çıkmaktadır.

AKPINAR REDÜKTÖR MOTOR, tasarım geliştirme ve bilgi ağını daha da genişletmek adına 2014 yılında sektöre yeni bir soluk getirerek elektrik motoru ve redüktör satışının yanı sıra yine müşteri odaklı çözümlere yönelik, zengin makine parkında tamamen yerli ve milli özel redüktör imalatını da hayata geçirmiştir. Böylece AKPINAR, müşterilerinin muhtelif makine imalatlarında kullandıkları; elektrik motoru, redüktör, elektromanyetik fren ve dişli çark gibi ürünlerin tek bir noktadan temin edilebilmesini sağlayan bir çalışma tarzı geliştirmiştir.

Bunun birlikte, otomatik kapı sektörüne montaj, ayarlama ve kullanım açısından çok büyük kolaylıklar getiren, firmanın kendi tasarımı olan ve TÜBİTAK tarafından desteklenen çift çıkışlı ve siviçli sonsuz redüktörlerin imalatı da seri olarak devam etmektedir.

BRAKELLİ soft ve elektromagnetik frenler

Bu hizmetlerimize ilave olarak 2014 yıldan bu yana Çalı Sanayi Bölgesi’nde bulunan AKPINAR REDÜKTÖR MOTOR fabrikasında, firmanın kendi markası olan BRAKELLİ ismiyle muhtelif boy ve güçlerde soft ve elektromagnetik fren üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Akpınar fabrikasında, 1 modülden 10 modüle ve 800 mm çapa kadar her türlü dişli çark ve istenilen her güç ve tork da özel tasarım redüktör imalatı yapılmaktadır.

Elektromanyetik fren üretiminde ve özel tasarım redüktör imalatında kullanılan tüm parçalar da yine firmanın makine parkında bulunan torna; azdırma; CNC torna; dik ve yatay işleme tezgâhları; freze; kama açma; broş çekme; balans alma ve diğer tezgâhlarda deneyimli kadro tarafından üretilmektedir.

Artan rekabet koşullarında standart ve seri üretim yapabilmek; maliyetleri asgariye çekerek daha rekabetçi fiyatlar sunabilmek adına AKPINAR REDÜKTÖR MOTOR; kendi bünyesinde oluşturduğu kalıphanede; ürünlerinin kalıplarını titizlikle imal etmektedir. Böylelikle kalitesini ve seri üretim hızını bir kat daha artıran firma; sürdürebilirlik konusunda ciddi adımlar atmaya devam etmektedir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com