Connect with us

Frenler ve Kavramalar

Elektromanyetik fren ve kavrama sistemlerinde ihtiyaçlar, Brakex güvencesinde

Yayın Tarihi:

-

Elektromanyetik fren ve kavrama sistemlerindeki 35 yıllık tecrübesi ve yerli üretim gücüyle, bu alandaki ihtiyaçlara yönelik kusursuz çözümler sunan Brakex, üstün teknolojiyle ürettiği elektromanyetik fren ve kavrama sistemleriyle uygulamaların sınırlarını zorlamaya imkan tanıyor.

DAL Elektrik’in 35 yıllık elektromanyetik fren ve kavrama sistemleri tecrübesi, gücü ve kurumsal yapısıyla, dünya markası olma yolunda faaliyetlerini sürdüren Brakex Elektromanyetik Fren ve Kavrama Sistemleri, geniş ürün yelpazesiyle birçok sektöre çözümler sunuyor. Teknolojiye paralel olarak hızla gelişen ve değişen üretim şartlarına, yeniliklere ve kaliteye verdiği önemi, çözüm odaklı yapısıyla birleştiren ve müşterilerini hedeflerine ulaştıran Brakex, her geçen gün daha hızlı gelişim gösteren teknolojiyi entegre ederek ürettiği çözümleriyle endüstriyel birçok alana hizmet veriyor.

Tüm ürünlerinin kalitesine verdiği özenin göstergesi olarak müşterilerine uzun süreli garantileriler sunan, ihtiyaç duyulan her an yedek parça hizmetiyle aksamaları önleyen, ürünleri hakkında her konuda teknik destek sağlayan Brakex, geniş ürün yelpazesinde birçok çözümü sunarken; modülerlik, yüksek tork vb. ihtiyaçlar için özel üretimler de sağlıyor.

Brakex’in ürün yelpazesi

YF Serisi: Yay baskısıyla frenleyen elektromanyetik ile serbest kalan emniyet frenleri

YFE Serisi: Yay baskılı kolay montaj frenler

BEX Serisi: IEC standart motor gövdelere uygun yay baskılı emniyet frenleri

YF-D Serisi: Çift emniyetli asansör frenler

EF Serisi: Elektromanyetik fren ve kavrama sistemleri

Advertisement

EK Serisi: Elektromanyetik fren ve kavrama sistemleri

ETF Serisi: Elektromanyetik tozlu fren ve kavrama sistemleri

EDK Serisi: Elektromanyetik dişli yüksek tork kavrama sistemleri

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Makina mühendisliği ve iktisat derecelerine sahip olan Hakan, video / 2D ve 3D animasyondan mühendislikle ilgili alanlara ve çeviriye kadar yıllarca çeşitli çalışma dallarında çalıştı. Şu anda dış ticaret ilişkileri yürütmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İspanyolca biliyor. Hakan aynı zamanda karikatüristtir.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com