Connect with us

Redüktörler

Redüktörden servo motor sürücüsüne kadar tüm sistem, tek tedarikçi: STÖBER

Yayın Tarihi:

-

Diğer tedarikçilerin aksine kullanıcılarına hem mekanik hem de elektronik anlamda tam destek verebilen ve piyasadaki en sofistike marka olma özelliğini taşıyan STÖBER, makinelerinde mükemmelliği arayan mühendis ve tasarımcıların ihtiyaçları doğrultusunda birlikte geliştirilen ürünler sunuyor.

1934 yılında kurulan ve tüm ürünlerini Almanya’da bulunan kendi fabrikasında üreten STÖBER, “Hedefi üst düzey kalitede ve arızalanmayan makineler üretmek olan tüm makine imalatçıları STÖBER’in potansiyel partneridir” mottosuyla oldukça iddialı bir firma. Müşteri projelerinin gerektirdiği; mekanik eksen hesaplamalarının yapılması, ardından da STÖBER redüktör, redüktörlü motor, servo motor, asenkron motor ve motor sürücüleri seçiminde her zaman müşterilerinin yanında duran firma, mekanik – elektronik bileşenler arasında adeta bir köprü olarak adından bahsettiriyor.

Makine imalatçıların tedarikçileriyle yıllardır yaşadığı ve kendilerine zaman ve para kaybettiren; “bir problem anında sorumluluğu üstlenmeme” sorununu, tüm sistemin tek tedarikçisi olarak üzerine alan STÖBER bu konuda piyasada fark yaratıyor. Redüktörden servo motor sürücülerine kadar olan ürünlerini kendisi üreten firma; böylece birbiriyle tam uyumlu bir sistemi yapılandırmasıyla tüm sorumluluğu da üzerine alıp, tasarımcısının hayalindeki kusursuz makineyi üretmeye tam bir destek sağlamış oluyor. Örneğin, yazılımcı kurulum esnasında servo motor sürücülerine gerekli olan tüm redüktör ve motor bilgileri “electronic namplate” özelliği sayesinde sürücüye otomatik olarak tanımlanıp hem zamandan hem de hatadan arınmış kusursuz bir eksen tahriği elde edilmiş olmaktadır. Kendi ürettiği redüktörlü servo motorlar ile redüktöre tahriği arada kaplin ve ilave motor adaptörü kullanmadan ileten ve makineleri daha kompakt hale getiren STÖBER, ürünleriyle diğer tahrik ekipmanı üreticileri ile arasında farkı gösteriyor. 

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com