Connect with us

Frenler ve Kavramalar

EMF Fren’in yenilenen web sitesiyle “kuvveti hisset”

Yayın Tarihi:

-

Fren ve kavrama sektörünün yenilikçi yüzü EMF Fren, yenilenen web sitesiyle çok daha iddialı bir hizmet anlayışı sunuyor.

Fren ve kavrama sistemlerinde yerli üretimin gücü EMF Fren’in yenilenen web sitesi, sektör profesyonellerini “kuvveti hisset” mottosuyla karşılıyor. 2006 yılından bu yana faaliyette olan EMF Fren, ürün gamında elektromanyetik frenler ve kavramalar, tozlu frenler ve kavramalar, fren-kavrama grupları, servo motor frenleri, doğal mıknatıslı frenler ve kavramalar, dişli kavramalar, AC frenler ve ex-proof frenleri bulundurmakta. EMF’nin geniş ürün gamını anasayfada bulunan Ürünler sekmesi sayesinde pratik bir şekilde incelemek ve en doğru çözüme ulaşmak mümkün. EMF Fren’in hizmet sunduğu sektörler arasında enerji, kimya, madencilik, makine imalat, petrol ve tarım sektörleri ile robotik sistemler ve vinç sistemleri yer almakta.

Yenilenen web sitesi emffren.com.tr ile çok daha dinamik bir çözüm merkezi olmayı hedefleyen EMF Fren, Türkiye çapında yaygın bir bayi ağına sahip. Anasayfada yer alan Bayiler sekmesi sayesinde EMF’nin Ankara, Bursa, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Sakarya ve Tekirdağ’daki bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine ulaşmak mümkün.

Web sitesinde yer alan Blog sekmesi ise EMF Fren’den en son haberlerin yanı sıra teknik incelemelerle zengin bir içerik sunuyor.

Yenilenen web sitesine, EMF Fren’in uluslararası pazarlardaki iddiasının bir yansıması olarak, Türkçe ile birlikte İngilizce, Almanca, Fransızca, Portekizce, Rusça, İtalyanca, İspanyolca ve Arapça dillerinde erişmek de mümkün.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com