Connect with us

Redüktörler

IMAK, yenilenen web sitesiyle dinamik çözümler sunuyor

Yayın Tarihi:

-

Yarım asra yaklaşan mazisiyle redüktör imalatının dünya çapındaki öncüleri arasında yer alan IMAK, yenilenen web sitesi imakreduktor.com ile yalınlaştırılmış bir kullanım ve sektöre özel çözümler sunuyor.

40’tan fazla ülkedeki güçlü dağıtım ağı ve dünya çapındaki stok ve montaj merkezleriyle güç aktarım sektörünün fark yaratan markası IMAK Redüktör, yenilenen web sitesiyle 1 milyonun üstünde ürün çeşidi sunuyor. Responsive tasarımıyla dikkat çeken yeni web sitesi, masaüstü ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra tabletler ve mobil cihazlara da tam anlamıyla uyum sağlayabiliyor.

I.GUIDE ile ihtiyacınız olan redüktörü belirleyin

Kullanıcı dostu arayüzü ve sadeleştirilmiş tasarımıyla dikkat çeken yeni web sitesi, I.GUIDE Redüktör Seçim Ekranı ile doğru ürün seçimini son derece pratik bir hale getiriyor. IMAK’ın geniş ürün grubunun pek çok farklı özelliğe göre aranabilmesine olanak sunan I.GUIDE ile redüktör koduyla arama özelliğinin yanı sıra güncel kataloglara ulaşmak da mümkün. Redüktör Seçimi sekmesiyle ise redüktör gruplarının yanı sıra giriş seçenekleri, motor ve redüktör özellikleri ile rapor ekranına ulaşılabiliyor.

Yeni web sitesinde, dokümanlar sekmesi ile kataloglar, yedek parça listesi, kullanım kılavuzları ve sertifikaların yanı sıra firma tarafından hazırlanan özel videolara erişmek de mümkün. Kullanıcılar, Destek sekmesindense teknik çizimler, yağlama tablosu ve montaj tablosu gibi ayrıntılı teknik bilgilere erişebiliyor.

Sektöre özel çözümler

IMAK Redüktör’ün son derece geniş ürün grubu, pek çok farklı sektör için özelleştirilmiş çözümler sunuyor. Yeni web sitesindeki “Sektörel Uygulamalar” başlığı altında, tiyatro sahnesi, tarım ve ormancılık, gaz ve petrol, su arıtma, maden, çelik, gıda-içecek ve çimento sektörleri için özel çözümlere erişmek mümkün.

Web sitesinde yer alan Haberler ile Fuarlar ve Etkinlikler sekmeleri ise IMAK Redüktör’den en son yenilikler ve gelişmeler hakkında ayrıntılı bilgiler sunuyor.

Yenilenen web sitesine, IMAK’ın uluslararası pazarlardaki güçlü varlığının bir yansıması olarak, Türkçenin yanı sıra İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve Rusça dillerinde erişmek de mümkün.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com