Connect with us

Redüktörler

Endüstrinin ihtiyaçlarını merkezine alan Redmak, 20 yılı aşan İ-Mak partnerliğiyle güçleniyor

Yayın Tarihi:

-

1997 yılında Ankara OSTİM Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan ve o yıldan itibaren ‘en kaliteli ürünü, en kısa zamanda ve en uygun fiyata teslim etme’ ilkesiyle yoluna devam eden Redmak Redüktör, sektörlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak nitelikli ve kaliteli ürünleri, 26 yıldır endüstrinin hizmetine sunuyor. Birçok markanın yanı sıra, 1.000.000’dan fazla ürün çeşidi ile endüstrinin ihtiyaçlarına eksiksiz çözümler sunan İ-Mak Redüktör’ün 20 yılı aşkın bir süredir Ankara bayiliğini üstlenen Redmak; redüktör, elektrik motoru, vibrasyon motorları, elektromanyetik fren ve kavrama sistemleri olmak üzere güç aktarım sistemlerinde satış, servis ve danışmanlık hizmetleri sunuyor.

Firmanın faaliyetleri üzerine röportaj gerçekleştirdiğimiz Redmak Redüktör Genel Müdürü Serdar Aydın, ayrıntıları Güç Aktarım Dergisi’yle paylaşıyor.

Öncelikle sizi ve Redmak’ı tanıyabilir miyiz?

Merhaba, ben Serdar Aydın. Redmak Redüktör’ün Genel Müdürü olarak görev yapmaktayım. Redmak Redüktör San. Tic. A.Ş. 1997 yılında Ankara OSTİM Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş olup, Türk sanayisine hizmet vermektedir. Redmak olarak, sanayinin gerektirdiği yenilikleri ve çağdaş teknolojiyi yakından takip ederek, sanayicimizin ihtiyacına en iyi şekilde cevap verebilecek nitelikli ve kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmaktayız.

Firmanızın ürün yelpazesi ve çözümleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

Redmak olarak; redüktör, elektrik motoru, vibrasyon motorları, elektromanyetik fren ve kavrama sistemleri olmak üzere güç aktarım sistemlerinin satış, servis ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız. Geniş ürün yelpazemizde başta İ-Mak Redüktör olmak üzere çeşitli marka ve ürün grupları yer alıyor. Sanayi sektöründe her geçen gün büyüyerek, gelişen teknolojiyi takip etmeyi ve kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, uluslararası kabul görmüş standartlarda hizmet vermekte olup, müşteri odaklı, dürüstlük ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir. Kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimize en kaliteli ürünü, en kısa zamanda ve en uygun fiyata teslim etmeyi kendimize ilke olarak kabul ettik. 

Alanında güçlü markaların bayiliğini üstleniyorsunuz. Bunlardan biri de redüktör üretiminde küresel ölçekte tanınan İ-Mak Redüktör. İ-Mak’la olan partnerliğiniz hakkında bilgi verebilir misiniz? 

20 yılı aşkın bir süredir İ-Mak Redüktör’ün İç Anadolu Bölgesi Ankara bayiliğini üstlenen Redmak Redüktör olarak, İ-Mak Redüktör’ün ürettiği olan tüm ürün gruplarını portföyümüzde bulundururken; helisel dişli, konik dişli, paralel milli, sonsuz vidalı ve ağır hizmet tipi redüktörleri stoklarımızda hazırda tutuyoruz. 

Redmak Redüktör ailesi olarak, geniş bir müşteri yelpazesine satış ve satış sonrası yedek parça, bakım seçenekleriyle cevap verebilmek için çalışıyor, İ-Mak Redüktör markasından oluşan ürün çeşitlerimizle hizmet sunuyoruz.

Advertisement

İ-Mak Redüktör markası sahada hangi özellikleriyle ön plana çıkıyor? Müşterileriniz İ-Mak Redüktör’le hangi sorunlarına çözüm buluyor? 

1.000.000’dan fazla ürün çeşidi ile endüstrinin ihtiyaçlarına eksiksiz çözüm sunan İ-Mak Redüktör, alanında uzman kadrosu, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle her zaman müşterilerinin yanında olarak sahada ön plana çıkıyor.

REDMAK’ın 2023 yılı hedef ve beklentilerini iletir misiniz?

26 yıldır bulunduğumuz güç aktarım sektöründe gelişen ve büyüyen Türkiye sanayisine; makine imalatından enerji üretimine, savunma sanayiinden gıda sektörüne, madencilikten kimya ve tarıma kadar birçok sektöre tüm gücümüzle hizmet vermeye devam ediyoruz. Redmak Redüktör ailesi olarak, ‘önce kalite’ anlayışı ve yenilikçi ürün yelpazesi ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutan firmamız, faaliyetlerine her zaman uygun fiyat, hızlı teslimat garantisi ve servis güvencesiyle yurt içi pazarında devam ediyor.

Eklemek istedikleriniz…

Güç Aktarım Dergisi aracılığıyla 6 Şubat’ta yaşamış olduğumuz asrın felaketi Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizde yaşanan depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com