Connect with us

Redüktörler

Endüstrinin ihtiyaçlarını merkezine alan Redmak, 20 yılı aşan İ-Mak partnerliğiyle güçleniyor

Published

on

1997 yılında Ankara OSTİM Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan ve o yıldan itibaren ‘en kaliteli ürünü, en kısa zamanda ve en uygun fiyata teslim etme’ ilkesiyle yoluna devam eden Redmak Redüktör, sektörlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak nitelikli ve kaliteli ürünleri, 26 yıldır endüstrinin hizmetine sunuyor. Birçok markanın yanı sıra, 1.000.000’dan fazla ürün çeşidi ile endüstrinin ihtiyaçlarına eksiksiz çözümler sunan İ-Mak Redüktör’ün 20 yılı aşkın bir süredir Ankara bayiliğini üstlenen Redmak; redüktör, elektrik motoru, vibrasyon motorları, elektromanyetik fren ve kavrama sistemleri olmak üzere güç aktarım sistemlerinde satış, servis ve danışmanlık hizmetleri sunuyor.

Firmanın faaliyetleri üzerine röportaj gerçekleştirdiğimiz Redmak Redüktör Genel Müdürü Serdar Aydın, ayrıntıları Güç Aktarım Dergisi’yle paylaşıyor.

Öncelikle sizi ve Redmak’ı tanıyabilir miyiz?

Merhaba, ben Serdar Aydın. Redmak Redüktör’ün Genel Müdürü olarak görev yapmaktayım. Redmak Redüktör San. Tic. A.Ş. 1997 yılında Ankara OSTİM Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş olup, Türk sanayisine hizmet vermektedir. Redmak olarak, sanayinin gerektirdiği yenilikleri ve çağdaş teknolojiyi yakından takip ederek, sanayicimizin ihtiyacına en iyi şekilde cevap verebilecek nitelikli ve kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmaktayız.

Firmanızın ürün yelpazesi ve çözümleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

Redmak olarak; redüktör, elektrik motoru, vibrasyon motorları, elektromanyetik fren ve kavrama sistemleri olmak üzere güç aktarım sistemlerinin satış, servis ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız. Geniş ürün yelpazemizde başta İ-Mak Redüktör olmak üzere çeşitli marka ve ürün grupları yer alıyor. Sanayi sektöründe her geçen gün büyüyerek, gelişen teknolojiyi takip etmeyi ve kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, uluslararası kabul görmüş standartlarda hizmet vermekte olup, müşteri odaklı, dürüstlük ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir. Kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimize en kaliteli ürünü, en kısa zamanda ve en uygun fiyata teslim etmeyi kendimize ilke olarak kabul ettik. 

Alanında güçlü markaların bayiliğini üstleniyorsunuz. Bunlardan biri de redüktör üretiminde küresel ölçekte tanınan İ-Mak Redüktör. İ-Mak’la olan partnerliğiniz hakkında bilgi verebilir misiniz? 

20 yılı aşkın bir süredir İ-Mak Redüktör’ün İç Anadolu Bölgesi Ankara bayiliğini üstlenen Redmak Redüktör olarak, İ-Mak Redüktör’ün ürettiği olan tüm ürün gruplarını portföyümüzde bulundururken; helisel dişli, konik dişli, paralel milli, sonsuz vidalı ve ağır hizmet tipi redüktörleri stoklarımızda hazırda tutuyoruz. 

Redmak Redüktör ailesi olarak, geniş bir müşteri yelpazesine satış ve satış sonrası yedek parça, bakım seçenekleriyle cevap verebilmek için çalışıyor, İ-Mak Redüktör markasından oluşan ürün çeşitlerimizle hizmet sunuyoruz.

İ-Mak Redüktör markası sahada hangi özellikleriyle ön plana çıkıyor? Müşterileriniz İ-Mak Redüktör’le hangi sorunlarına çözüm buluyor? 

1.000.000’dan fazla ürün çeşidi ile endüstrinin ihtiyaçlarına eksiksiz çözüm sunan İ-Mak Redüktör, alanında uzman kadrosu, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle her zaman müşterilerinin yanında olarak sahada ön plana çıkıyor.

REDMAK’ın 2023 yılı hedef ve beklentilerini iletir misiniz?

26 yıldır bulunduğumuz güç aktarım sektöründe gelişen ve büyüyen Türkiye sanayisine; makine imalatından enerji üretimine, savunma sanayiinden gıda sektörüne, madencilikten kimya ve tarıma kadar birçok sektöre tüm gücümüzle hizmet vermeye devam ediyoruz. Redmak Redüktör ailesi olarak, ‘önce kalite’ anlayışı ve yenilikçi ürün yelpazesi ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutan firmamız, faaliyetlerine her zaman uygun fiyat, hızlı teslimat garantisi ve servis güvencesiyle yurt içi pazarında devam ediyor.

Eklemek istedikleriniz…

Güç Aktarım Dergisi aracılığıyla 6 Şubat’ta yaşamış olduğumuz asrın felaketi Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizde yaşanan depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Redüktörler

Yılların eskitemediği Dişsan kalitesiyle 30 yıldır durmayan redüktör!

Published

on

By

Redüktör ve kaplin üretimindeki kalitesiyle pek çok endüstrinin yanı sıra, ağır sanayiye sunduğu çözümlerle zorlu uygulamaların kahramanı olan Dişsan Redüktör, sahada yılların eskitemediği ürünleriyle anılıyor. Demir-çelik sektöründe çalışan ve bugüne kadar herhangi bir tadilat işlemi görmeyen Dişsan Redüktör, tam 30 yıldır çalışıyor. Yarım asrı aşan üretim ve mühendislik birikimi, esnek proje ve imalat yapısı ile pek çok uygulama alanı için en verimli çözümleri tasarlayan ve üreten Dişsan Redüktör, kalitesiyle ağır sanayi sektörlerinin ve zorlu uygulamaların aranan markası olarak öne çıkıyor. Sahada arızalanmayan ürünleriyle anılan Dişsan’ın görselde yer alan redüktörü, montajının yapıldığı 1993 yılından bu yana ilk günkü performansıyla çalışıyor.

Dişsan Redüktör’ün demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren bir müşterisi için 30 yıl önce montajını yaptığı redüktör, yıllık periyodik bakımları dışında herhangi bir tadilat işlemi görmeden çalışmayı sürdürüyor. Dişsan Redüktör mühendisliği ve kalitesinin yanında, kullanıcının zamanında ve eksiksiz yaptığı bakımla ilk günkü performansını aratmayan ürün, yarı mamul hazırlama biriminde konveyör redüktörü olarak günlük ortalama 20 saat çalışmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili konuşan Dişsan Redüktör Satış Müdürü Servet Reyhanoğlu, “Dişsan Redüktör kurulduğu ilk günkü vizyonuyla ürün üretmeye devam etmektedir. 53 yılı geride bırakan bir işletme olarak sahada henüz ulaşamadığımız nice bu tarz hikayelerin olduğunu biliyoruz. Dişsan’ı bir dünya markası yapan bu anlayışı, bizden sonraki nesillere de aktararak yolumuza devam edeceğiz” diyor.

Continue Reading

Redüktörler

Ağır sanayide kalitesini kanıtlamış MOTOX / MOTOX-N Serisi motorlu redüktörler, sektöre hizmet etmeye devam ediyor

Published

on

By

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman A.Ş. sektörde 40 yılı aşkın tecrübesi ile ağır sanayi sektöründe güç aktarım sistemleri alanında hizmet veriyor. Motox / Motox-N Serisi redüktörlerde Türkiye yetkili bayisi ve çözüm merkezi pozisyonu ile hizmet alanını genişleterek devam eden Fazıl Rulmancılık; en zor çalışma şartlarında, kusursuz performans aranan noktalar için tasarlanmış Motox, Motox-N Serisi redüktörlerde orijinal yeni ürün, orijinal yedek parça temini ile birlikte bakım ve servis taleplerine de cevap veriyor.

MOTOX – MOTOX-N Serisi motorlu redüktörlerin üretim programını 2021 yılının mart ayı itibarıyla devralan STEINLEN ELEKTOMASCHIENBAU GBMH, ürün gamında bir değişiklik yapmadan üretimi sürdürüyor. MOTOX dişli motorlar, birçok olası kullanıma bağlı ortaya çıkan gereksinimleri karşılayabilecek kombinasyon ve çözümler içerir.

MOTOX portföyü, 0,09 ila 200kW güç aralığında dişli motorlar sunar. Tüm çalışma koşulları dikkate alındığında, enerji tasarrufu ve buna bağlı olarak CO2 emisyonlarının azaltılmasına ilişkin AB Yönetmeliği’nin spesifikasyonlarına sürekli olarak uyulur.

Bir MOTOX dişli motor satın alındığında; IEC 60034 uyarınca minimum verimliliklere dayalı ve 640/2009 sayılı AB düzenlemesine uygun olarak, her zaman premium verimlilikte (IE3) enerji tasarruflu bir motor kullanılacağı anlamına gelir. Buna ek olarak tüm 2 kademeli redüktörlü motorlar %96’nın üzerinde bir verimle karakterize edilerek; enerji tasarrufu ve sonuçta işletme maliyetlerini azaltmaya odaklanır. Tüm Motox- Motox-N Serisi redüktörler yüksek dikey yükleri karşılayabilmek için bir üst gövdeye çıkmadan aynı gövdede daha büyük mil çapları ile temin edilebilir.

Bu sayede daha uzun servis ömrü hizmete devam edebilir. Bu seçeneği en geniş alanda MOTOX / MOTOX-N Serisi motorlu redüktörler sunabilir.

https://www.fazilrulman.com.tr/

Continue Reading

Trendler

Güç Aktarım Sistemleri - Redüktörler, Rulmanlar, Motorlar, Sürücüler sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et