Connect with us

Yağlama

ExxonMobil’in EAME bölgesindeki en iyi distribütörü Türkiye’den!

Yayın Tarihi:

-

 

Dünyanın önde gelen sentetik yağ üreticisi ExxonMobil, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu (EAME) bölgesindeki ExxonMobil madeni yağ ve hizmetlerini sunan distribütörlerini, şirketin ‘Elit Club Programı’ kapsamında ödüllendirdi.

 

21-24 Nisan’da, İspanya’nın Endülüs bölgesinde gerçekleşen ödül töreninde şirketin Türkiye’deki yetkili distirübitörlerinden “Özyılmaz Petrol”, ‘İş Performansı’ kategorisindeki altın ödülü ExxonMobil Türkiye Genel Müdürü Michel Gouzerh’den aldı.

Müşteri memnuniyeti, iş performansının geliştirilmesi ve satış rakamları gibi kriterleri değerlendirilen ExxonMobil Elit Club Programı her yıl, EAME bölgesindeki en iyi distribütörleri ödüllendiriyor. Bu yıl gerçekleşen ödül töreninde, ExxonMobil’in stratejik bir iş ortağı olarak satış stratejilerinde sürdürdüğü bağlılığı, madeni yağ ve hizmetlerini tüketiciye doğru tanıtması ve dikkat çeken satış ivmesi Özyılmaz Petrol’ü ExxonMobil’in EAME bölgesindeki distribütörleri arasında zirveye taşıdı.

ExxonMobil Türkiye Distribütör Satış Müdürü Tamer Baykara “Distribütörlerimiz, iş modelimizin merkezinde yer alan en önemli iş ortaklarımız. Sadece kendi endüstrimiz içinde değil, yürüttükleri tüm iş ağlarında distribütörlerimizin sınıfının en iyisi olmalarını istiyoruz. Bu sebeple pazarın gerçek liderlerinin başarılarını kutlamak bizim için gurur verici” diye konuştu.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com