Connect with us

Genel

Form VRF Sistemleri’nden bölge servislerine teknik içerikli eğitim

Yayın Tarihi:

-

Form VRF Sistemleri San. Tic. A.Ş, Adana, İzmir, İstanbul, Bursa, Antalya ve Ankara illerinde hizmet veren  VRF Bölge servislerine yönelik bir dizi teknik içerikli eğitim düzenlendi.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Eğitimlerle ilgili bir değerlendirme yapan Form VRF Sistemleri San. Tic. A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Telatar, “firmamızın müşterilerine sağladığı yüksek kaliteli ürün yelpazesinin yanı sıra satış sonrası servis hizmetlerinin de sektörel gelişimdeki en önemli unsurlardan biri olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle yetkili servislerimizin eğitim ve gelişimlerine çok önem veriyoruz. Verdiğimiz eğitimlerle sahip olduğumuz deneyimi teknik servislerimizle paylaşarak hizmet kalitemizi arttırmayı hedefliyoruz” dedi.Form VRF Sistemleri A.Ş’nin Türkiye’de tek yetkili distribütörü olduğu Mitsubishi Heavy Industries KX serisi VRF klima sistemleri, dayanıklılığı, yüksek enerji verimliliği, sessiz ve her mimariye uygun iç üniteleri ile yaşam alanlarınızda rahat nefes almanızı sağlarken konforlu bir hayatın da kapılarını aralıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com