Connect with us

Redüktörler

Gıda ve içecek endüstrisine özel Rossi çözümleri

Yayın Tarihi:

-

Rossi Group, gıda ve içecek endüstrisinin ihtiyaçlarına yönelik özel ve hassas çözümleriyle öne çıkan bir redüktör üreticisidir.

Sonsuz, helezon ve konik helezon, eşeksenli, planeter dişli redüktörleri ve redüktörlü motorlar ve kendinden frenli motorlar, gıda ve içecek sanayisine özel ihtiyaçlar için Rossi Group tarafından tasarlanmış ürünlerden bazılarıdır.

Rossi Group, uzun yıllardır en gelişmiş teknolojiyi ve yeniliği temsil ederek, makarna ve genel olarak gıda ürünlerinin üretiminde kaliteli ve teknolojik çözümler sunuyor. Sektöre makine üreten önde gelen şirketler, yüksek randımanları, güvenilirliği; basit bir şekilde yönetilebilen bakımı ve sektörün talep ettiği kalite belgelerinin gerektirdiği şartlara sahip olmaları nedeniyle firmanın dişli redüktörlerini ve redüktörlü motorlarını tercih etmektedir.

Rossi Group taşıma çözümleriyle de öne çıkıyor

Son yıllarda malzemelerin taşınması ve entegre lojistik sektörleri büyük gelişim göstererek; güvenilir ve yüksek randımanlı ürünler ile tedarikçilerinden hep daha fazla özel yetkinlikler ister hale geldi.

Şirket de bu yönelime paralel olarak; yüksek randımanlı ve güvenilir oldukları kadar; ağır ve hafif yüklere karşı son derece yüksek direnç gösterebilen dişli redüktör çözümleri sunmaktadır.

Bütün bunların yanı sıra; Rossi Group’un uzman personeli; anında destek hizmeti vermek üzere her zaman hazırdır. Firmanın uzman personeliyle sunduğu destek; müşterinin gereksinimlerine en uygun motor sisteminin seçimi aşamasından satın alınan ürünlerin işlemeye kurulması ve makinenin faaliyete geçmesinden sonraki bütün süreçleri kapsamaktadır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com