Connect with us

Sektör Haberleri

Güç aktarım lideri Optibelt 150. yılını kutluyor

Yayın Tarihi:

-

Uzun ömürlü ve tavizsiz kalite taleplerini karşılayan yüksek performanslı tahrik kayışları, kasnak ve kaplin üretiminde dünya çapında lider bir marka olan Optibelt, 150. yılını kutluyor. 150. yıl dönümünü dünya genelinde düzenlediği çeşitli etkinliklerle kutlayan firmanın ülkemizdeki organizasyonu Optibelt Türkiye, bu kapsamda 14 Mayıs tarihinde çalışanları ve endüstriyel bayileri ile bir araya geldi.

Güç aktarım sektörünün öncü firmalarından olan Optibel, bu yıl 150. kuruluş yıl dönümünü kutluyor. 1872 yılında Almanya’nın Höxter kentinde kurulan Optibelt, kauçuk iplik ile başlayan üretim yolculuğuna 1948 yılında V kayışları ile devam etti. Yıllar içerisinde kauçuk ve poliüretan zaman kayışlarını da dahil ederek ürün yelpazesini oldukça genişleten firma, geçtiğimiz son 5 yılda kasnak ve kaplin üretimini de faaliyetlerine dahil etti. Kalite konusundaki tavizsiz yaklaşımı ile kendisine duyulan güvenin temelini oluşturan Optibelt, kurulduğu günden bu yana sektörün lider ve öncü firmalarından biri olmayı başarıyor.

150 yıllık deneyimi ve tecrübesi ile sadece kalite konusunda değil, iş ortaklarına sunduğu mühendislik danışmanlığı ile de oldukça iddialı bir firma olan Optibelt, dünya genelinde düzenlediği çeşitli etkinliklerle 150. yıl dönümünü kutluyor. Bu kapsamda 14 Mayıs tarihinde çalışanları ve endüstriyel bayileri ile bir araya gelen Optibelt Türkiye’nin düzenlediği programda; değerlendirme sunumlarının ardından gerçekleştirilen eğlenceli takım aktiviteleri ile aralarındaki bağları iyice güçlendiren firma çalışanları ve bayiler, müzikli gala yemeği ile keyifli saatler geçirdi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com