Connect with us

Redüktörler

Güçlü ve hafif: NORD alüminyum dişli üniteleri

Yayın Tarihi:

-

Modern dişli birimlerinin dayanıklı, kompakt, güçlü ve ekonomik ve hepsinden öte hafif olmaları gerekmektedir. NORD DRIVESYSTEMS geniş bir yelpazede hafif ve son derece dayanıklı alüminyum tahrik birimleri sunar.

Tahrik teknolojisinde uygulamak üzere alüminyum birkaç fayda sunar. Malzemenin hafif olması, düşük maliyeti ve harika bir ısı iletimi sağlaması genel karakteridir. Alüminyum aynı zamanda belli miktarda doğal korozyon direncine sahiptir ve hafif alüminyum tahrikleri nsd tupH yüzey işlemiyle birlikte isteğe bağlı olarak temin edilebilmektedir. Üstelik pürüzsüz yüzeyler zahmetsiz temizlik sağlar. Sonuç olarak, hafif ve son derece dayanıklı olan alüminyum tahrikleri özellikle gıda ve meşrubat endüstrisindeki uygulamalara yönelik olarak uygundur.
NORD DRIVESYSTEMS, Gadebusch fabrikasında yüksek mukavemetli, alüminyum alaşımından sonsuz dişli üniteleri ve pürüzsüz yüzey motorları yanı sıra sarmal ve eğri dişli üniteleri de üretmektedir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com