Connect with us

Etkinlikler

Hannover Messe 2020, Yeni Teknolojilerin de Ötesinde

Yayın Tarihi:

-

Avrupa’da olduğu kadar dünyanın dört bir yanında ilgi ile takip edilen fuar 2020 hazırlıklarını önemli bir toplantı ile duyurdu. Dünyanın dört bir yanından endüstriyel basın mensuplarını davet ederek buluştu. Geleceğe #industrialtransformation etiketi ile başlayan #HM20 değişimin startını vereceğe benziyor.

Basın toplantısının açılışında konuşan Deutsche Messe AG CEO’su Dr. Jochen Köckler fuara katılan firmalar ve bu firmaların kendi alanında endüstriye sundukları önemli teknolojiler hakkında ön bilgilendirme yaptı. Geleceğin teknolojilerinin konuşulacağı fuar değişimlere yol açacak gibi görünüyor.

Detaylar gün içinde sizlerle…

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com

Yeni sayımız çıktı!
Şimdi ücretsiz okuyun >>

Güncel haberleri takip etmek için

E-Bülten’e kayıt olun

E-Posta: