Connect with us

Etkinlikler

Hannover Messe 2020, Yeni Teknolojilerin de Ötesinde

Published

on

Avrupa’da olduğu kadar dünyanın dört bir yanında ilgi ile takip edilen fuar 2020 hazırlıklarını önemli bir toplantı ile duyurdu. Dünyanın dört bir yanından endüstriyel basın mensuplarını davet ederek buluştu. Geleceğe #industrialtransformation etiketi ile başlayan #HM20 değişimin startını vereceğe benziyor.

Basın toplantısının açılışında konuşan Deutsche Messe AG CEO’su Dr. Jochen Köckler fuara katılan firmalar ve bu firmaların kendi alanında endüstriye sundukları önemli teknolojiler hakkında ön bilgilendirme yaptı. Geleceğin teknolojilerinin konuşulacağı fuar değişimlere yol açacak gibi görünüyor.

Detaylar gün içinde sizlerle…

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Continue Reading
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com