Connect with us

Etkinlikler

Hannover Messe Ön Hazırlık Ziyareti ve HARTING Basın Günleri başladı

Yayın Tarihi:

-

Deutsche Messe ve HARTING tarafından düzenlenen Hannover Messe Ön Hazırlık Ziyareti ve HARTING Basın Günleri’nin davetlisi olarak Almanya’nın Hannover şehrindeyiz.

HARTING etkinliği, EDC Lojistik Merkezi’nde 40 özel davetli gazeteciyle başladı. EDC’nin HARTING Teknoloji Grubu’ndaki öneminin açıklandığı turla ve sosyalleşme toplantısıyla biten ilk günün ardından, ikinci gün Merkez Bölge İletişim ve Marka Müdürü Detlef Sieverdingbeck’in konuşmasıyla başlayacak. CEO Philip Harting’in karşılama konuşmasını takiben HARTING Almanya Pazarlama Yöneticisi Benjamin Tepasse’nin “Endüstriyel Transformasyon / Kontrol Kabinleri” başlıklı sunumu yer alıyor. HARTIN Electric Yöneticisi Nobert Gemmeke’nin sunumunu, PM Kurulum Teknolojisi Yöneticisi Frank Quast ve Teknik Yeterlilik Merkezi Yöneticisi Andreas Wedel’in Dijital Servisler” sunumu takip ediyor.

SPE ve SPE ağında yeni standartların belirlenmesiyle ilgili sunum yapacak olan PM Ağ Arayüzleri Konnektörleri Yöneticisi Joachim Finke’yi, HARTING Otomotiv E-mobilite Kıdemli Hesap Müdürü Veit Schröter ve Kurumsal İletişim Yöneticisni Guido Selhorst “Yeşil Mobilite ve Elektromobiletede Altyapı Çözümleri” üzerine sunum yapacaklar.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com