Connect with us

Redüktörler

%100 yerli çözümleriyle Ege Redüktör

Yayın Tarihi:

-

Ege Redüktör Genel Müdürü İsmail Ulcay ile bir söyleşi gerçekleştirdik ve 35 yıllık mazisiyle redüktör imalatında önde gelen bir marka olan Ege Redüktör’ü yakından tanıma fırsatı bulduk.

Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?

Ben İsmail Ulcay, makine mühendisi ve Ege Redüktör firmasının kurucusu ve genel müdürüyüm. 35 yıldır redüktör sektöründe bilfiil çalışan bir aile şirketiyiz. 

Ege Redüktör Genel Müdürü İsmail Ulcay

Okurlarımız için Ege Redüktör’ü kısaca tanıtır mısınız?

Ege Redüktör, bir redüktör imalat firmasıdır. Bir aile şirketidir. 30 kişilik kalifiye kadrosuyla günümüze kadar endüstriyel sektöre hizmet vermektedir. Gerek özel üretim redüktör ve şanzımanlar ile gerekse standart sanayi tipi redüktörlerle Türkiye ve birçok farklı ülkeye satış yapmaktadır. Ege Redüktör’ün önceliği, güvenilir bir firma olmaktır. Satış öncesinde redüktör seçimi için verdiğimiz mühendislik hizmeti ile müşterilerimizin doğru ürünü almasına yardımcı olmaktayız. Satış sonrasında da müşterilerimizin her zaman yanında olmuşuzdur. 

Ege Redüktör, 1987 yılında üretime başlamış olup, şu an Manisa’nın Turgutlu ilçesinde redüktör imalatına devam etmektedir. İmalat sektöründe faaliyet gösteren firmamız; en kaliteli ürünü, en kısa zamanda, en uygun fiyata teslim etmeyi ilke olarak kabul etmiştir. 

Standart gövde büyüklüklerimiz, teknik açıdan orijinalliğini korumakta olup, %100 yerli üründür. Redüktörlerimizin dişli ve mil üretimleri tamamen firmamızda gerçekleştirilmektedir. Dişli tasarım ve hesaplamaları teknik açıdan tecrübemizle ve dişli paket programı ile yapılmaktadır. 

Türkiye’de 30 yıldır redüktör imalatına devam etmekteyiz. Geniş tecrübemizle; iş ortaklarımızın özel redüktör ihtiyaçlarını karşılamakta ve sadece ürün bazında değil, teknik konularda da hizmet vermekteyiz.

Makine imalatı ve sanayide kullanılan redüktörlerimizin; sessiz çalışmasını, uzun ömürlü ve yüksek verimli olmasını sağlayan gövdeler ve dişli grubu elemanları, ileri teknoloji ile donatılmış geniş makine parkımızda ve sonsuz vida taşlama tezgâhlarında yüksek hassasiyetle işlenmektedir.

Gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar, mevcut ürünlerin yanı sıra yeni ürünlerin optimizasyonunu ve tasarımını zorunlu kılmıştır. Bu sebeple, Ar-Ge çalışmalarına önem veren firmamızın bu yöndeki yatırımları gün geçtikçe artmakta, CAD (Bilgisayar Destekli Tasarım) ortamında yeni modeller tasarlanmakta ve bu yeni ürünlerin gövdeleri ve dişli gruplarının analizleri CAE yardımıyla yapılmaktadır. Böylece gövde ve dişli mukavemetleri hızlı ve güvenilir bir şekilde tespit edilmektedir.

İç pazarda kalitesiyle, hızlı hizmet anlayışı ve sağladığı ürün garantisiyle hızla yükselen Ege Redüktör markası, Avrupa’ya ve Ortadoğu ülkelerine yaptığı ihracatlar ile yurt dışı pazarında da kendisini kanıtlayarak aranan bir marka haline gelmiştir.

Ürün gruplarınız hakkında bilgi verir misiniz? 

Ürünlerimiz, helisel ve konik-helisel dişlilerden oluşmaktadır:

  • Sonsuz vidalı redüktörler
  • Monoblok helisel dişlili redüktörler
  • Ekstruder tip şanzımanlar
  • Konik helisel tip redüktörler 
  • Monoblok gövdeli delik şaftlı redüktörler 

Ege Redüktör’ün 50’den fazla ülkeden binlerce müşterisi arasında konveyör-band imalatçılarından plastik imalatçılara kadar geniş bir yelpazede üreticiler yer alıyor.

Satış sonrası hizmetleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Ege Redüktör ailesi olarak kurulduğumuz günden itibaren, müşterilerimize en kaliteli ürünü en kısa zamanda ve en uygun fiyata teslim etmeyi kendimize ilke olarak kabul ettik. Sahip olduğumuz geniş ürün yelpazemizle iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına; yedek parça, satış, satış sonrası ve bakım hizmetlerimizle cevap verebiliyoruz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com