Connect with us

Redüktörler

I-MAK, Eurotrans yönetim kurulu toplantısında Türkiye’yi temsil ediyor

Yayın Tarihi:

-

I-MAK 2019 Eurotrans yönetim kurulu toplantısında Türkiye’yi ve MIB’yi (Türkiye Makine İmalatçıları Birliği) temsil etti. I-MAK Redüktör Satış ve Pazarlama Direktörü Salim Haffar, yeni yönetim kurulu üyesi olarak atandı ve bu prestijli kuruluşta Türkiye dişli sektörünü temsil edecektir.

2019 yılında 50. yılını kutlayan EUROTRANS (COMITÉ EUROPÉEN DES ASSOCIATIONS DE CONSTRUCTEURS D’ENGRENAGES ET D’ÉLÉMENTS DE TRANSMISSION), Avrupa güç aktarım endüstrisinin görüşlerini temsil eden bir organizasyondur. Avrupa’daki 600’den fazla işletmeyi temsil etmekte ve desteklemektedir; bu da yıllık 40 milyar Euro üretim ağına eşittir.

Avrupa, güç aktarım sektöründeki yenilik ve tecrübe bakımından dünyanın önde gelen bölgesi olmaya devam etmektedir. Bu sektördeki şirketler en az 160.000 kişiyi istihdam etmektedir. Sonuç olarak, EUROTRANS, bu sektörde çalışan kişileri ve işletmeleri ulusal ihtiyaçlar doğrultusunda temsil etme görevini üstlenir. Avrupa platformu dişli üretimi ve redüktör sektörü için, kapsamlı ve modüler Dişli Eğitim Programı geliştirmiştir. Bu program 2010’dan beri yürütülmekte ve üç Avrupa ülkesinde düzenlenmektedir: Belçika, Almanya ve İngiltere. Bu zamana kadar, 300’den fazla katılımcıyla 19 eğitim düzenlendi. En iyi dişli eğiticileri ve mühendisler tarafından sağlanan eğitim, ölçüm ve tasarımdan üretime, kalite kontrol ve arıza analizine kadar alanlarındaki olası her şeyi kapsar.

Eurotrans’ın yeni bir üyesi olan MIB, şu anda bu yüksek düzeydeki eğitim oturumları için Türkiye’yi ev sahibi ülkeler listesine eklemek için çalışıyor.

2019 EUROTRANS yönetim kurulu toplantısına 17-18 Ekim tarihleri ​​arasında Limburg; Almanya’daki HARMONIC DRIVE ev sahipliği yaptı. Harmonic Drive CEO’su Ekrem Sirman; “Alman Mühendislik Federasyonu’na (VDMA) uzun yıllardır süren bağlılığımız nedeniyle, bu yılki EUROTRANS yönetim kurulu toplantısına ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduk. Son derece gelişmiş yürütme çözümlerimizin bugün tüm dünyada bilinmesi, Avrupa olmadan mümkün olamayacak bir gerçektir. Küreselleşme ve küresel rekabetin artan baskısı sırasında, birleşmiş bir Avrupa ve ortak paydalı bir sanayi vazgeçilmezdir. Avrupa dişli teknolojisi, eğer daha güçlü olmak istiyorsa, önce kendi içinde güçlenmesi gerekmektedir. EUROTRANS bu değişim ve güçlenme için paha biçilmez bir ağdır.”

“Bu derneğe katılarak, Türk dişli sanayisinin Avrupa Endüstrisini dünya liderliğine taşımak için katkıda bulunmaya tamamen bağlı olduğumuzu göstermek istiyoruz. Avrupa bölgesinde birden fazla dişli üreticisi ile sıkı ortaklık kurarak, I-Mak Avrupa’nın daha güçlü bir dünya pozisyonu ve ağı elde etmek için güçlerini nasıl birleştirebileceğini göstermektedir.”
Salim HAFFAR, Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

İ.MAK Redüktör, Uluslararası satış ve pazarlama direktörü. Tutkulu ve meraklı kimliği ile Salim Haffar, uluslararası özgeçmişi olan bir profesyoneldir. Fransız yönetici, Türk kalitesini ve vizyonunu dünyaya tanıtmak amacındadır.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com