Connect with us

Sektör Haberleri

İ-MAK, Güney Afrika’daki konumunu güçlendiriyor

Yayın Tarihi:

-

Güney Afrika’daki varlığını, dünya çapında yayılmış montaj merkezi ve distribütör ağının bir üyesi olan HUDACO grubuyla yürüttüğü stratejik ortaklıkla sürdüren İ-MAK, yerel montaj merkezlerinin 4. yıl dönümünü kutladı. İ-MAK Genel Müdür Yardımcısı Salim Haffar, küresel ölçekte önemli bir ağa sahip olan firmanın bölgedeki konumunu güçlendirmek için yeni yatırımlar yapacaklarını duyurdu.

Küresel satış ağı ve merkezi konumlardaki stratejik depoları ile global bir hizmet veren İ-MAK’ın ürünleri, Güney Afrika ve yakın çevresinde de rahatlıkla bulanabiliyor. 1.000.000’dan fazla ürün referansını bölgeye Hudaco Power Transmissions’un geniş hazır ünite stoku ve dinamik teslimat süresi ile ulaştıran İ-MAK, Güney Afrika bölgesindeki birçok sektöre çözüm sunuyor. Bölgedeki konumunu güçlendirmek için yeni yatırımları devreye alan İ-MAK, mevcut ürün stokunu güçlendirecek ve montaj merkezini genişletecek.

Ürünlerini 24 ay garanti süresi ve tecrübeli servis ekibi ile Güney Afrika ve çevresine sunan İ-MAK, bölgedeki müşteri ve iş ortaklarına katma değer oluşturuyor. Bölgedeki İ-MAK partneri Hudaco’nun Johannesburg merkezli güçlü yerel satış mühendis ekibi, müşterilerin redüktörleri ve çözümleri seçmesine, kurmasına ve bakımını yapmasına yardımcı oluyor. Su arıtma, madencilik, inşaat, lojistik, kimya, yiyecek ve içecek başta olmak üzere geniş bir sektör yelpazesinde bulunan kullanıcılar için özel çözümler sunan İ-MAK, müşterilerine genel merkezinde bulunan uzman teknik ekibiyle de destek veriyor.

Dünya geneline yayılmış geniş bir İ-MAK montaj merkezi ve distribütör ağının üyesi olan Hudaco Power Transmissions, İ-MAK’ın 1.000.0000’dan fazla ürün referansı ile çeşitli sektörlere hizmet veriyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com