Connect with us

Sektör Haberleri

İ-Mak İspanya’da yeni montaj merkezini açıyor

Yayın Tarihi:

-

Global satış ağı, farklı ülkelerde bulunan stratejik depo ve montaj merkezleriyle faaliyetlerini küresel ölçekte yürüten İ-Mak Redüktör, yurt dışı üslerine bir yenisini daha ekledi. Firma, İspanya’da yeni montaj merkezini açıyor.

İ-Mak Redüktör, kısa teslimat süreleriyle dünya çapında uluslararası varlığını güçlendirmeye devam ediyor. Firma yeni montaj merkezini İspanya’nın kuzeybatısında yer alan, çok dinamik ve okyanusa açılan Pontevedra bölgesine kuruyor. EGASEN şirketinin iş birliği ile İ-Mak ürünleri artık İspanya ve Portekiz’de 48 ila 72 saatin altında erişilebilir hale geldi. 

Montaj merkezi İ-Mak’ın üç ana redüktör serisine odaklanıyor. Bunlar; helisel dişli redüktörler (İR Serisi), konik helisel dişli redüktörler (İRK Serisi) ve paralel milli redüktörler (YP Serisi). Montaj merkezi müşterilere 18,000 Nm torka kadar ürünleri binlerce konfigürasyon ve farklı özellik seçeneğiyle birlikte sunuyor. Müşteriler artık, https://iguide.imakreduktor.com/ adresi üzerinden I-GUIDE ürün motoru yardımıyla ürünlerini seçerek, 48 ila 72 saat arasında teslim alabilecek. 

İspanya’da açılan yeni montaj merkezi ayrıca stratejik stoklama yerleşimi özelliğinde; binlerce İ-Mak ürünü raflarda hazır bulunuyor. Motorlar, frenler, endüstriyel ve alüminyum gövde redüktörler için hemen danışın ve teklif alın! 

İspanya’daki yeni montaj merkezi; ABD, Mısır, Güney Afrika, Polonya, Fas, İtalya ve Hindistan’daki

İ-MAK montaj merkezlerinin ağını oluşturuyor ve tüm dünyaya endüstriyel hizmet vermekte önemli bir rol oynuyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com