Connect with us

Sektör Haberleri

İ-Mak, yeni ürün ve çözümlerini SAHA EXPO’da sergiledi

Yayın Tarihi:

-

Geniş ürün yelpazesiyle kurulduğu 1973 yılından bu yana birçok sektöre çözümler üreten İ-Mak, SAHA EXPO’da ziyaretçileri ve sektör paydaşlarıyla bir araya geldi.

Türkiye’nin en büyük sanayi kümesi SAHA İstanbul’un düzenlediği SAHA EXPO Savunma Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı 10-13 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Sektör paydaşları ve ziyaretçilerle bir araya gelen İ-Mak, ürün yelpazesine yeni kattığı redüktörler ve en son çözümlerini fuarda sergiledi. Yeni ürünlerinin yanında sektörün ihtiyaçlarına yönelik büyük yatırımlı ve güvenilir yeni serilerini kullanıcıların beğenilerine sunan firma, bölgedeki ana müşterilerinden canlı geri bildirimler alarak iş birliklerini güçlendirdi.

Savunma ve havacılık sanayii alanında önemli bir konuma sahip olan SAHA EXPO Fuarı, Türkiye Cumhuriyeti Milli Savunma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı ve Savunma Sanayii Başkanlığı tarafından destekleniyor. 25 ülkeden 600 üzerinde katılımcının yer aldığı SAHA EXPO 2021’de en son teknoloji ürünlerini sergileyen İ-Mak, bir sonraki fuarda da yeni ürün ve çözümleriyle yer alacaklarını açıkladı.

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com