Connect with us

Genel

İMAK Redüktör’ün web sayfası yenilendi

Yayın Tarihi:

-

 

İMAK Redüktör yeniliklerine bir yenisini daha ekledi. Artık şirketin internet sitesi daha kullanışlı.

 

1973’den beri sektöre güçlü çözümler üreten İMAK Redüktör sitesini yeniledi. Siteye girişte dikkat çeken yeni arayüz çok daha güzel bir görünüme sahip. Sitede istediğiniz bilgiye ulaşmak da artık daha kolay.

Yeni kullanıcı dostu ve modern arayüzü kullanarak aradığınız redüktöre kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Ayrıca yeni sitede ürünlerle ilgili tüm dökümanlar ve teknik dosyalar kolaylıkla elinizin altında.

Site ağacına baktığımızda teknik destek bölümü altında;uygulama çözümleri, teknik tanımlar, yağlama tablosu, montaj şekilleri var. Dökümanların altında ise; kataloglar, yedek parça listesi, kullanım kılavuzlarıve sertifikalar var.

Ayrıca şirket ile ilgili haberlere ve şirketin katıldığı fuarlara ulaşmak da çok kolay. Sizler de bu zevkle hazırlanmış siteyi www.imakreduktor.com adresinden ziyaretedebilirsiniz.

İMAK REDÜKTÖR

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

İ.MAK Redüktör, Uluslararası satış ve pazarlama direktörü. Tutkulu ve meraklı kimliği ile Salim Haffar, uluslararası özgeçmişi olan bir profesyoneldir. Fransız yönetici, Türk kalitesini ve vizyonunu dünyaya tanıtmak amacındadır.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com